Все записи категории «Разное»

Среда, 20 августа 2014 г.

Алкідні фарби для дерева

Сімейство алкідних фарб зобов'язане своєю назвою алкідної смоли, саме цей компонент є в складі головною сполучною. Алкідна смола являє собою органічну речовину досить складна за складом, виходить матеріал з рослинних олій. Під час того, як смола починає підсихати, на ній утворюється полімерна плівка, яка відрізняється своєю міцністю і стійкістю. Крім самої алкідної смоли, алкідні фарби включають в себе ще ряд компонентів, в тому числі сикатив, цей хімічний реагент має здатність прискорювати або сповільнювати швидкість висихання фарби.

Алкідні фарби для дерева отримали широке поширення не тільки в побуті, вони активно використовуються для здійснення робіт у промислових масштабах. Нові, більш вдосконалені фарбувальні матеріали витіснили застарілі фарби, це поступово відбувається і з олійними фарбами, на зміну яким приходять алкідні емалі.

Алкідні лакофарбові матеріали володіють цілим рядом переваг. Вони відрізняються хорошою стійкістю до впливу атмосферних явищ, швидко і легко наносяться, відносно швидко висихають і не потребують використання спеціальних інструментів і обладнання для проведення фарбувальних робіт. При роботі з фарбою рекомендується використовувати засоби захисту, це може бути спецодяг виробництва компанії Кронос, яка забезпечить комфорт та зручність у ході виконання фарбувальних робіт.

Після нанесення фарба висихає протягом чотирьох-дванадцяти годин, утворюючи на поверхні водовідштовхувальну плівку, яка володіє високою стійкістю до стирання, забезпечуючи надійний захист. Алкідні фарби для дерева мають безліч яскравих відтінків, які не вицвітають з часом, вони нешкідливі для навколишнього середовища і людей, не мають різкого запаху і коштують відносно дешево. Всі ці переваги алкідних фарб для дерева зробили їх незамінними для покриття поверхонь з деревини. Фарба може використовуватися як для проведення робіт всередині приміщень, так і зовні. Алкідна емаль знайшла широке застосування для фарбування меблів, віконних рам, стін і інших дерев'яних поверхонь.

Алкідні фарби включають у своє сімейство кілька підвидів. Найпоширеніші – гліфталеві і пентафталеві фарби, які мають загальні властивості. Російські виробники алкідних фарб використовують спеціальні позначення у вигляді цифр і літер для позначення фарб. Літери означають вид сполучної речовини, де ПФ – пентафталеві фарби, ГФ – гліфталеві фарби. Цифри також мають своє призначення, перша цифра після дефіса вказує на область використання фарб.

Перед використанням алкідних фарб, поверхню деревини необхідно підготувати – очистити від пилу, старого покриття, закрити за допомогою шпаклівки великі щілини. Готову фарбу рекомендується наносити валиком або пензлем.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle