Все записи категории «Разное»

Вторник, 5 августа 2014 г.

Автоматичні промислові ворота

Автоматичні промислові ворота широко використовуються на виробничих об'єктах. Як правило, такі конструкції встановлюються в отвори великих розмірів, характерних для промислових цехів, ангарів, складів, автомийок та інших аналогічних об'єктів.

Промислові ворота виготовляються спеціально для умов високих вимог до експлуатації. Переважно вони використовуються на об'єктах, де не раціонально використовувати класичні механізми. Проектування механізмів промислових воріт здійснюється з урахуванням технічних параметрів, необхідних для експлуатації на тих чи інших об'єктах. Автоматичні воротні системи розраховані на високу циклічність експлуатації. Їх габарити полотен можуть також відрізнятися за розмірами, бути нестандартними. Механізми володіють захистом від обривів, а комплектуючі виробляються зі спеціальним покриттям проти корозії.

Ворота промислові можуть бути декількох типів в залежності від технічних вимог об'єкта та умов роботи. Найбільш поширеними є промислові секційні ворота, їх відмітною особливістю є вертикальне відкривання. Секції воріт укладаються в спеціальне місце зверху конструкції паралельно перекриття. Ця конструкція забезпечує вільне місце з обох сторін. Такі воротні конструкції можливо монтувати на великі прорізи. Наприклад, промислові ворота Алютех можна встановлювати в отвори з габаритами більше 7 метрів, завдяки додатковому посиленню для забезпечення безпечної і надійної експлуатації.

Не менш поширені відкатні ворота, які широко використовуються для оснащення прорізів складських приміщень, будівель аеропортів, виробничих приміщень, великих гаражних господарств. Такі конструкції можуть мати кілька стулок, оснащуватися хвіртками, теплоізоляцією.

Розпашні промислові ворота можна віднести до класичного варіанту, така схема користується популярністю серед замовників і виробників. Такі конструкції відрізняються великими розмірами, але при цьому сучасні розсувні ворота є вже значно більш легкими і довговічними.

При виробництві промислових воріт враховується ряд вимог, які пов'язані з умовами експлуатації, енергоспоживанням. За допомогою пропонованих вимог виробник застосовує певні технічні рішення.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle