Все записи категории «Разное»

Среда, 5 ноября 2014 г.

Будівельні ліси види призначення виробництво

Будівельні ліси представляють собою збірні конструкції, які застосовуються практично в кожних будівельних роботах, незалежно від їх призначення. Попит на такі конструкції завжди стабільний, тому оренда будівельних лісів є досить поширеною і популярною в даний час послугою.

Без будівельних лісів складно уявити собі серйозний ремонт, реставрацію будівель або проведення будівельних робіт, вони виконують допоміжні функції для розміщення на них робітників і будматеріалів. Ліси можуть бути встановлені як всередині споруд, так і зовні.

Спочатку конструкції виготовлялися з грубо оброблених міцних порід деревини, вони призначалися зазвичай для одноразового використання внаслідок того, що монтаж риштовань відрізнявся складністю. В даний час для виготовлення таких конструкцій використовується метал. Будівельні ліси зараз в своїй основі мають просторові каркасні конструкції, у виробництві яких використовуються металеві елементи. Завдяки цьому установку конструкції можна проводити на будь-якій місцевості незалежно від її рельєфу і від конфігурації будівель і споруд.

Для виготовлення елементів металевих конструкцій використовуються спеціальні сплави, основною складовою яких є сталь. Сучасні конструкції відрізняються високою якістю виготовлення, вони мають здатність витримувати значні навантаження, завдяки цьому на них можна розміщувати не тільки будівельні матеріали і робочу силу, але і спеціальну техніку та обладнання. Правильно виготовлені ліси забезпечують безпеку роботи, не піддаючи ризику монтажників і будівельників.

Виробництво будівельних лісів здійснюється на підприємствах і передбачає три етапи виготовлення. На першому етапі відбувається приймання металу, його різання по необхідним розмірам, усунення дефектів і обробка. Другий етап виробництва металевих конструкцій передбачає виконання виробничих робіт, зокрема прихватку, зварювання елементів конструкцій. У ході третього етапу поверхні конструкції піддаються обробці – наноситься полімерна фарба, це необхідно для того, щоб запобігти передчасному знос конструкції і продовжити термін її експлуатації.

Сьогодні існують такі види лісів як хомутові, клинові, штирові, рамні. Одним з підвидів рамних лісів є вишка-туру, цей вид конструкції застосовується при ремонтних і будівельних роботах невеликого обсягу з огляду на те, що вона володіє мобільністю і ряд інших переваг перед іншими видами лісів.

Кожна різновид будівельних решетувань має своє призначення, при придбанні чи оренді конструкцій варто визначити, для виконання яких робіт вони потрібні. Більшість компаній, що займаються виробництвом, продажем та орендою будівельних лісів, лісу виготовляють за індивідуальними замовленнями.

Джерело: ГК «ЭКРО», сайт ekro.ru

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle