Все записи категории «Разное»

Пятница, 1 августа 2014 г.

Будівництво будинків з бруса – незаперечні плюси деревини

Дерево залишається кращим матеріалом для будівництва свого будинку. Міцність, природність, безпека – це далеко не всі плюси цього матеріалу. При цьому при виборі деревини і підготовці проекту будинку з бруса слід бути особливо уважним.

З дерева будували хати наші далекі предки, але і зараз цей матеріал залишається затребуваним. Проекти будинків з дерева – це надійність і краса. Але для того, щоб споруда прослужила багато років, потрібно забезпечити відповідний догляд за деревиною.

Популярність природного матеріалу зумовлена багатьма його позитивними якостями. Дерево дуже красиво, і будинок з нього виглядає привабливо. Це, звичайно, не головне, адже деревина відрізняється низькою теплопровідністю, тому в будівлі буде зручно підтримувати потрібну температуру. Також даний матеріал витримує багаторазові замерзання і розмерзання, що забезпечує термін експлуатації будинку до століття.

Будівництво будинків з бруса проходить досить швидко, при цьому споруди захищені від несприятливих впливів: дошки обробляють складами проти гниття та вогнестійкими речовинами. І, що важливо, дерево природно, а значить, житло не буде завдавати ніякої шкоди здоров'ю людини, і не буде забруднювати навколишнє середовище. Проте всі ці початкові властивості деревини потрібно вміти зберігати.

Найважливіша порада - будьте відповідальними та уважними. Вибираючи проект або займаючись їм самостійно – в будь-якому випадку переконайтеся, що продумані розмір, планування, місце будівництва, матеріали. Довіряйте професіоналам, не лінуйтеся перевірити кваліфікацію майстрів. У дерев'яних будівель є свої особливості. До прикладу, в залежності від пори року спостерігається зміна розмірів, що хоч і непомітно для ока, але потрібно врахувати в проекті, інакше у фундаменті і стінах можуть виникнути тріщини.

Що до фундаменту, то не варто на ньому економити тому, що будівлі з дерева достатні легені. Якщо фундамент виявиться неякісним і буде потрібно ремонт, це буде коштувати дорого і навіть може пошкодити саму будову. Не бійтеся витратити на будівництво дерев'яних будинків зайву тисячу. Будьте особливо уважні при покупці арматури, опалубки і бетону – це найважливіші елементи.

Також слід з відповідальністю підійти до вибору матеріалу для стін споруди. Найкращим залишається сосна, тому що вона досить легка, гостра, щільна і міцна, стійка до висихання, у цього дерева найменше сучків і прямий стовбур. Всі ці якості спрощують процес будівництва і подовжують термін експлуатації будинку. До того ж соснова деревина доступна за ціною. При купівлі такого роду матеріалу потрібно звернути увагу на період заготівлі сосни і місце походження. Слід вибирати зимовий ліс з північних широт.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle