Все записи категории «Разное»

Понедельник, 28 июля 2014 г.

Будівництво дерев'яних будинків загальна інформація

На сьогоднішній день багато міські люди мріють побудувати за містом дерев'яний будиночок, щоб часто туди їздити, дихати свіжим повітрям, та й взагалі добре проводити вільний час.

З чого ж будують дерев'яні будинки? Звичайно ж з дерева! Але які варіанти обробки деревини і які технології зведення стін бувають? Давайте розбиратися!

Будівництво будь-якого дерев'яного будинку не може обійтися без використання якісної деревини, з якої складаються стіни будинку, у якості елементів виступають колоди, брус, балки, а також крокви, іншими словами – кроквяні ноги.

Щоб почати будівництво дерев'яного будинку, потрібно вибирати з якого матеріалу його спорудити. Найчастіше для будівництва дерев'яних заміських дачних будинків застосовуються такі види обробленої деревини: пилений брус, профільований бурса, оциліндрована колода, окоренные зруби, а також стругані колоди ручної рубки.

Розглянемо кожен матеріал більш докладно.

Пилений брус

Пиляні бруси мають прямокутний перетин з товщиною від 70 міліметрів. Такий брус виготовляється на пилорамі за допомогою розпилювання колоди. Якщо будинок побудований з пиляного бруса його потрібно буде додатково обшити для утеплення стін.

Профільований брус

Такий брус виходить після обробки пиляного бруса. Обробка проводиться на верстаті острожке бруса. На виході виходить красивий брус. Щоб будинок з профільованого бруса був теплим, товщина брусів повинна бути не менше 15-20 сантиметрів. Крім цього, між брусами-вінцями необхідна прокладка спеціального утеплювача: льон або джут. Якісне будівництво будинку з бруса під ключ http://www.panoramadom.ru/doma-iz-brusa/ пропонує компанія "ПанорамаДом".

Оциліндрована колода

Такі колоди виготовляються на спеціальному оцилиндровочном верстаті. На виході виходить рівне колода, по всій довжині воно має однаковий діаметр. Оциліндрована колода - один з популярних будматеріалів для зведення дерев'яних будинків. Головна причина такої популярності полягає в тому, що будинки з таких колод виходять в староруському стилі. Щоб дім з оциліндрованих колод прослужив якомога довше, його треба обробити спеціальними захисними антисептиками для дерева, інакше з часом він може почати гнити, що неминуче призведе до його руйнування.

Окоренное колода

Це звичайна колода, з якого було видалено кора дерева. Зазвичай це роблять вручну, а будинки, побудовані з такого дерева, називають зрубами ручної рубки.

Строганное колода

Така колода виготовляється шляхом стругання рубанком ошкуреного колоди.

Коли монтаж зрубу завершено, будинок накривається покрівлею. Після чого потрібно почекати деякий час, поки будинок не дасть усадку. Як правило, цей процес займає від півроку до двох років. Тільки після процесу усадки можна буде проводити всі оздоблювальні роботи в дерев'яному будинку.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle