Будівництво рубаних лазень - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Понедельник, 11 августа 2014 г.

Будівництво рубаних лазень

Якщо для зведення заміського будинку можна використовувати практично будь-які будівельні матеріали, то баню рекомендується будувати виключно з дерева. Найбільш вигідним з точки зору експлуатації і технічних якостей вважається рубане колоду. Адже деревина, будучи натуральним матеріалом, відрізняється екологічністю, довговічністю і забезпечує оптимальний мікроклімат завдяки здатності пропускати повітря.

Перевагою рубаною лазні з колоди є високі теплоізоляційні показники. Така споруда швидше прогрівається і довше тримає тепло. Тому в лазні тривалий час зберігається приємна атмосфера і присутній аромат, характерний для чистої і якісної деревини. У нашій країні, багатій листяними і хвойними лісами, рубані лазні будували протягом століть. Сучасні майстри використовують і зараз стародавні російські традиції будівництва зрубів в поєднанні з сучасними технологіями. Використання грамотно розробленого проекту лазні дозволяє зробити споруду безпечної і зручної в експлуатації.

Деревина, як ніякий інший матеріал, дозволяє стінам «дихати». Тому в жарку погоду рубана лазня не перегрівається, в результаті повітря залишається приємним і цілющим. Нерідко саме колода застосовують для будівництва житлових заміських будинків, щоб у будь-який час року насолоджуватися комфортом. Взимку, наприклад, в будинку з колоди дивно тепло, а влітку – навпаки, прохолодно. Ця особливість притаманна також лазнях з рубленого колоди.

При зведенні несучих стін лазні краще всього використовувати цільні колоди хвойної деревини – ялина, сосну. Вони роблять повітря особливо ароматним завдяки наявності великої кількості смол і краще протистоять несприятливим зовнішнім впливам. Перш ніж приступати до будівництва, ретельно відбирають колоди, вибираючи деревину без прогнилих ділянок і не уражену комахами. Щоб колоди не тріскалися після усушки, на їх кінцях залишають кору недоторканою. Товщина колод повинна бути приблизно однаковою, різниця в діаметрі може становити до 5 див. В залежності від особливостей клімату вибирають відповідну ширину паза – чим холодніше зими в регіоні, тим ширше повинен бути паз.

Колоди, укладаються в вінці з'єднуються в кутах замковим способом. Нижній вінець повинен бути самим міцним і товстим. Перший вінець укладають на підготовлений фундамент, який може бути полегшеним, наприклад, можна зробити стрічковий фундамент. Через рік після зведення стін виконується конопатка будинку і внутрішня обробка лазні. Після цього встановлюється піч, і лазня готова до використання.

Для того, щоб лазня з колоди прослужила довго і при цьому повністю виконувала свою функцію, потрібно для її побудови використовувати якісну деревину, а так само дотримуватися технологію будівництва. Кращим варіантом буде звернутися до фахівців-будівельників, які мають практичний досвід будівництва таких споруд. Однією з таких організацій є компанії "Myhouzz", яка знаходиться в Москві.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle