Все записи категории «Разное»

Пятница, 14 ноября 2014 г.

Червоний колір в інтер'єрі

Складно не помітити, що дизайнери інтер'єрів особливо трепетно ставляться до червоного кольору. А найбільш виразні і чуттєві проекти виконані саме в цій палітрі. Червоний – один з найбільш виразних, яскравих і привабливих кольорів. Відповідно і асоціації з ним складно назвати спокійними і заспокійливими. Червоний колір символізує пристрасть, любов, небезпека, романтику. Тому приборкати його енергію в інтер'єрі котеджу завдання не легке.

Червоний колір в інтер'єрі можна використовувати по-різному, єдине обмеження – монохромність. Адже створюючи дизайн власного житла, люди прагнуть, в першу чергу, до комфорту і затишку, а велика кількість такого яскравого кольору повсюдно здатне втомити навіть саму творчу і неординарну особистість. Професіонали ж, віртуозно використовують усі відтінки червоного і створюють приголомшливо красиві, оригінальні та сучасні інтер'єри міських квартир, просторих заміських будинків, котеджів.

Але, яким би привабливим не здавався червоний колір в інтер'єрі вітальні або спальні, у нього є не лише безперечні переваги, а й недоліки.

Інтер'єр в червоному кольорі: основні переваги

Грамотне використання червоного кольору в інтер'єрі, як і його відтінків, допомагає створити безліч красивих, яскравих і неповторних образів. Завдяки своєму впливу на людину, цей колір здатний пробудити почуття, дати заряд енергії, створити святкову атмосферу. Інтер'єр в червоному кольорі, особливо в поєднанні з дорогоцінним металом і натуральною деревиною, вигідно підкреслить високий статус господарів.

Говорячи про безсумнівні плюси червоного кольору в інтер'єрі, варто згадати і про самих популярних стилях дизайну сучасного житла. Більшість з них неможливо втілити в реальність без використання самих яскравих відтінків червоного. В основному це етнічні стилі, такі як арабська, японська, китайська, марокканський, африканський та інші.

Інтер'єр в червоному кольорі: недоліки

На жаль, червоний колір в інтер'єрі складно приборкати. А на шляху до ідеально-червоній кімнаті, багато відчувають чимало труднощів. В «абсолютно червоної» кімнаті не комфортно жити, відпочивати, розслаблятися після активного робочого дня. З часом, він може дратувати, викликати агресію, занепокоєння. Інтер'єр в червоному кольорі протипоказаний маленьким дітям, занадто активним підліткам, чутливим натурам. Тому використовувати його потрібно обережно, ніколи не забуваючи про почуття міри

Ще одним мінусом червоного кольору, особливо насичених відтінків, є заборона на використання такої панелі в маленьких приміщеннях. Вибираючи його в якості фону, не варто забувати про те, що червоний колір зробить скромне приміщення ще менше, а стелі – нижче.

Особливості використання червоного кольору в інтер'єрі

Червоний колір багатий відтінками, кожен з яких по-своєму прекрасний і самобутній. Тому й інтер'єри в червоному кольорі так разюче відрізняються один від одного. Це може бути і по-королівськи розкішний дизайн, і романтична кімната для юної дівчини в ніжно-рожевій панелі. Всі відтінки рожевого кольору з успіхом використовують для створення романтичних інтер'єрів для дівчаток та дівчат.

Натуральні відтінки червоного кольору, які зустрічаються в природі (колір деревини, ягід і т. д.), підходять для створення інтер'єрів кухні, робочого кабінету, вітальні.

Яскраві, насичені відтінки червоного кольору можна використовувати лише в якості акцентів або для декорування кімнат.

Абсолютно всі теплі відтінки червоного кольору ідеально підійдуть для створення спокійної атмосфери домашнього затишку у вітальні, на кухні, кімнатах відпочинку.

За матеріалами сайту www.art-replico.ru

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle