Все записи категории «Разное»

Вторник, 7 октября 2014 г.

Джерела безперебійного живлення для будинку

В сучасному світі люди все більше залежать від електрики. Відсутність електрики в мережі навіть на порівняно короткий проміжок часу може стати причиною самих негативних наслідків. Як показує практика, забезпечення безперервності подачі електроенергії виключно від її постачальника чи можливо, особливо це актуально для нашої країни. У зв'язку з цим кожен споживач сам повинен подбати про те, щоб забезпечити резервне електроживлення на випадок припинення подачі основного джерела електроенергії.

Для будинку краще всього підійдуть джерела безперебійного живлення, які зможуть забезпечити резервне електроживлення у разі відключення електроенергії. Ці електротехнічні пристрої живлять пристрої, які підключені до них за допомогою вбудованих чи зовнішніх акумуляторів. Всі ДБЖ, які випускаються в даний час, можна розділити на кілька типів – це Off-line, On-line, Line-Interative.

Самими дорогими і складними є пристрої, що відносяться до типу On-line, вони не отримали широкого застосування в домашніх умовах. Робота їх полягає в перетворення змінного струму в постійний, потім здійснюється його зворотне перетворення для живлення підключених до нього пристроїв та обладнання. Завдяки цьому забезпечується стабілізація вхідної напруги, захист приладів від перешкод в мережі.

Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) типу Off-line, Line-Interative для живлення використовують мережу. Тільки у випадку значних відхилень вхідної напруги, ДБЖ переходить на живлення від акумуляторних батарей. Живлення від мережі передбачає фільтрацію вхідного напруги. Тип джерел Line-Interative володіє найбільш якісними блоками аналізу мережі, однак їх відмітною особливістю є факт присутності блоку авторегулювання напруги. Цей блок поступово змінює напругу на виході джерела безперебійного живлення при відхиленні напруги на вході.

Набір электропараметров подібних пристроїв, тобто навантаження, яку планується захищати за допомогою джерел безперебійного живлення, досить широкий. Однак при виборі пристроїв для будинку досить буде враховувати три головних параметра. В першу чергу необхідно звернути увагу на потужність навантаження, вихідна потужність ДБЖ зазвичай вказується в ВА (вольт-ампер). Ще одним важливим параметром є час автономного живлення. Тут слід визначитися, для чого потрібен джерело безперебійного живлення. Час автономного живлення залежить від ємності батарей, встановлених в ДБЖ, а це самий примхливий і дорогий елемент. Форма напруги – ще один параметр, який слід враховувати при виборі ДБЖ, деякі прилади вимагають чіткого синусоїдальної напруги, для інших приладів цей параметр великого значення не має.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle