Евроштакетник паркан з профнастилу - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Среда, 6 августа 2014 г.

Евроштакетник паркан з профнастилу

Для огорожі об'єктів промислового та соціального призначення або приватних територій часто використовуються огорожі з металевого паркану. Ця конструкція в даний час досить поширена в силу своєї естетичної привабливості, надійності, практичності, довгого терміну служби.

Металевий паркан спочатку отримав широке поширення за кордоном, в країнах Європи, де показником хорошого огорожі були визнані недорогі, але при цьому приємні оку паркани, чудово виконують свої захисні функції. Через час в будівельний лексикон увійшло таке поняття, як «евроштакетник». Дана конструкція являє собою металевий паркан, виконаний з профільованих планок. Російські виробники за прикладом своїх європейських колег налагодили виробництво таких огорож, які стали користуватися великим успіхом на ринку.

Технологія виготовлення паркану з профнастилу чимось нагадує технологію виробництва самого профлиста, тільки за винятком одного моменту. Суть виробництва евроштакетника полягає в тому, що методом холодного прокату створюється не сам лист, а тільки окремі сталеві елементи - планки з оцинкованим і полімерним покриттям. За рахунок широкого спектру кольорів, є безліч різноманітних рішень, які дозволяють створювати огорожі, бездоганно гармоніюють з фасадом будинку, матеріалом покрівлі, архітектурних і ландшафтних декором.

Конструкція паркану передбачає наявність профільних планок, тобто безпосередньо самого паркану, опорних стовпів, кутів, поперечних перекладин, кріплення. Для того, щоб зібрати і встановити паркан із металевого паркану, необхідно володіти навичками і досвідом, до того ж для монтажу необхідний спеціальний інструмент. Якщо і одне і друге є в наявності, то впоратися з установкою цілком під силу самостійно, в іншому випадку краще скористатися послугами фахівців.

Плануючи установку паркану з евроштакетника, необхідно вивчити пропонований на ринку асортимент, вибрати товщину металу для майбутньої огорожі, від цього будуть залежати його захисні характеристики. Також варто подбати про вибір форми і висоти профілю, кольору покриття. Якщо огородження не повинно виконувати сверхзащитных функцій, то в такому випадку можна встановити звичайний паркан з оцинкованого металу товщиною півміліметра. Для найбільш серйозною захисту рекомендується зупинити свій вибір на профільному паркані спеціальної форми, який відрізняється підвищеною жорсткістю і міцністю, спеціальним кріпленням.

Сьогодні металевий паркан з профнастилу являє собою ефективне і привабливе огородження, яке буде добре виглядати в комбінації з іншими матеріалами. Такий паркан прослужить довгу і вірну службу, забезпечить природну красу обгородженій території завдяки своїм експлуатаційним і естетичним характеристикам.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle