Інтер'єр ванної кімнати в східному стилі - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Среда, 12 ноября 2014 г.

Інтер'єр ванної кімнати в східному стилі

Дизайн ванної кімнати, оформлений у східному стилі, ґрунтується на китайських, єгипетських і японських традиціях.

Ванна кімната в китайському стилі

Для китайського стилю притаманний мінімалізм, який буде доречний як в малих, так і великих приміщеннях. Нерідко в дизайні ванної кімнати використовують малюнки китайських драконів. Але найкращим варіантом буде застосування рекомендацій по фен-шую.

У дизайні цього приміщення домінують барвисті тони, а найбільше червоні. У поєднанні з червоним використовуються глибокі відтінки жовтого, чорного, зеленого, блакитного, білого і золотавого.

Ванна кімната повинна мати відмінне освітлення і широкі вікна. Оздоблення приміщення здійснюється з застосуванням дерева, скла і кераміки. Для цього стилю притаманна ванна, має класичну форму, досить простора. Її бажано встановити в центрі ванної кімнати на незначному підвищенні-подіумі. Кути не повинні пустувати, і тут будуть розміщувати ширми і меблі.

Ванна в єгипетському стилі

Головними кольорами в єгипетському стилі є відтінки жовтого, а також пісочного, які нагадують класичний ландшафт пустель в Єгипті. Продемонструвати колорит цієї древньої держави допоможуть наступні елементи: арки, бордюри у формі сувоїв з папірусу і помилкові колони.

В Єгипті священною твариною була кішка. Її зображення, оформлені в античному стилі, повинні декорувати і вашу ванну, оформлену в стилі Стародавнього Єгипту. Іншу обстановку складають статуетки міфологічних персонажів античності, меблі, має ніжки-лапи. Доречні будуть світильники і вази зі стеблами очерету.

Ванна в японському стилі

Ванна кімната, що має японський акцент, являє собою вишукану кімнату, де переважають прості форми, практичність і незвичайні рішення. Якщо ваша ванна кімната має великі розміри, то можете зробити установку класичної японської ванни, зробленої з дерева хінокі і отримала назву офуро.

Така ванна розбивається на три зони: у першій знаходиться офуро, у другій – душ, а третя необхідна для переодягання. Для того, щоб розмежувати зони, слід скористатися японськими розсувними перегородками, званими седзі.

У ванній в японському стилі переважають спокійні тони. До них відносяться коричневий, бежевий, пісочний і молочний. Зелений і червоний кольори застосовуються для контрастності.

Для обробки такої ванни слід використовувати керамічну плитку. Завдяки їй, стіни можуть мати фактуру соломи, дерева, бамбука. Стіни можна прикрасити бамбуковими візерунками і японською каліграфією.

Освітлення має бути м'яким і виходити з світильників у формі прямокутника або сфери, декоровані елементами з бамбука й дерева.

Портал http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle