Все записи категории «Разное»

Пятница, 12 декабря 2014 г.

Як правильно покрити дах хвильовим покрівельним шифером?

Коли постає питання про те, яким матеріалом краще покрити дах, то одним з найбільш вигідних і прийнятних варіантів, безперечно, є азбестоцементний шиферний лист.

Покрівельний шифер хвильовий має багато переваг. Він дуже доступний за цілком прийнятною ціною, володіє морозостійкістю і малою теплопровідністю. Матеріал не складний в монтажі. При коректному покритті покрівлі шиферними листами, дах не потребуватиме ремонту багато десятиліть.

В якості підстави застосовується решетування з необрізної дошки. Закріплюють хвилясті листи до решетування шурупами або саморізами, заздалегідь зробивши на них отвори діаметром приблизно п'ять міліметрів. Для кріплення покрівельного шиферу використовуються покрівельні саморізи. Їх принципова відмінність від звичайних полягає в тому, що вони мають на собі пружну гумову шайбу.

Перш, ніж почати установку хвильового шиферу, потрібно правильно розрахувати довжину листів і їх необхідну кількість по відношенню до торцевому краю даху. Крайня хвиля листа повинна знаходитися біля торця карниза. Щоб розрізати хвилясті листи азбестоцементного шиферу, застосовують спеціалізований різак. Можна також застосовувати звичайну дискову пилу.

Якщо потрібно допоміжне ущільнення, то використовують спеціалізовану ущільнювальну стрічку. Це ущільнення проводять для того, щоб завчасно запобігти попадання дощу або води від талого снігу під конькову частина покрівлі. Якщо покрівельний шифер необхідно ущільнити додатково, то використовують жерстяної профіль або спеціальні силікатні мастила.

Потрібно врахувати, що під час покриття даху хвилястим шифером важливо враховувати деякі нюанси, які найчастіше впливають на якість покрівельних робіт. Наприклад, врахуйте той факт, що листи повинні перекриватися за верхнім гребенях хвиль. Саморізи, якими закріплюються листи, повинні бути добре завинчены, але при цьому не перетягнуті, інакше шифер може тріснути.

Ремонт із застосуванням «мокрих» фасадних робіт для оздоблення будівлі користується постійною популярністю, оскільки зовнішній будинку стає більш естетичним. Якщо використовується «мокра» фасадна обробка, то з нею хвильовий шиферний лист буде добре виглядати.

Також його можна використовувати для ремонту і реконструкції старої покрівлі, при цьому не обов'язково демонтувати старий покрівельний матеріал, оскільки шифер можна змонтувати прямо поверх старого покрівельного покриття.

Враховуючи дані рекомендації, за допомогою хвильового шиферу Ви з легкістю облаштуєте покрівлю будинку, лазні або альтанки. При цьому вартість покрівельної конструкції з терміни проведення робіт дозволять заощадити достатні кошти, які можна буде витратити на внутрішню обробку або на облаштування дачної ділянки.

Недорого придбати шифер хвильовий з доставкою по Москві і Московській області можна в компанії "Партнер Груп". Також компанія пропонує повну комплектацію об'єктів будівельними матеріалами. Як в роздріб, так і оптовими цінами пропонується цемент, сухі будівельні суміші, цегла, керамічна газосилікатні блоки, азбестоцементні будматеріали.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle