Як вибрати надійну вхідні двері? - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Вторник, 23 сентября 2014 г.

Як вибрати надійну вхідні двері?

Кожен з нас зацікавлений у збереженні свого майна та власної безпеки. Традиційно, найбільш безпечно людина відчуває себе вдома. А безпечний будинок починається з надійної вхідних дверей. Яку ж вхідні двері вибрати, щоб відчувати себе безпечно в своєму домі?

Надійність вхідних дверей прямо буде залежати від матеріалів, з яких вони виготовлені. Для виготовлення надійних дверей найчастіше застосовують дерево або сталь.

Придбання якісної дерев'яної двері потребує великих грошових витрат, особливо якщо це двері з цілісного масиву твердих порід. Але висока вартість обумовлена низкою дійсно важливих переваг: двері з дорогих порід дерева міцні, довговічні, володіють відмінною звукоізоляцією, є екологічно безпечними і, безумовно, мають самі високі декоративні властивості. Найбільш міцними можна вважати дубові двері. Недоліки дверей з дерева цілком передбачувані: двері з неякісної деревини з часом може деформуватися. Також дерев'яні двері без спеціальної обробки схильна до ризику загоряння.

Значно частіше для забезпечення безпеки вибирають металеві двері. Надійна металеві двері виготовляється із сталі високої якості, вогнетривка, має високу протикорозійну стійкість, довговічна і дуже міцна. Така двері з часом не деформується і не заіржавіє. Однак, металеві двері, на відміну від дерев'яних, легше пропускають звук і слабкіше утримують тепло, тому знадобиться застосування додаткових матеріалів, що підвищують звуко - і теплоізоляцію. Добре себе зарекомендували металеві вхідні двері Форпост, які поєднують у собі надійність і невисоку ціну. Для додання сталевий двері більш привабливого зовнішнього вигляду, можна використовувати різні варіанти обробки, наприклад покриття шпоном дверей з натурального дерева.

Наступним важливим елементом надійного двері є замки. Для забезпечення високого рівня безпеки та надійності двері повинна бути оснащена кількома замками різних типів, які доповнять захисні властивості один одного. Найчастіше встановлюють замки двох типів: сувальдні і циліндрові. Для підвищення рівня захисту встановлюють замки з підвищеною секретністю і захистом від підбору відмичок. Щоб замки не вибили або не висвердлили, встановлюють спеціальну броньовий накладку і внутрішні захисні пластини.

Третім, але не менш важливим елементом, що впливає на надійність двері, є фурнітура. Невідповідні петлі можуть звести до мінімуму всі переваги якісного дверного полотна і замків. Петлі повинні відповідати вазі дверей, щоб уникнути провисання і перекосу полотна, що у свою чергу може привести до заклинювання дверей. Для більшої надійності краще вибирати внутрішні петлі, оскільки вони недоступні спилювання. Ще один варіант надійних петель - петлі, оснащені противосъемными штирями. При закриванні двері штирі заходять у спеціальні отвори в дверній коробці, після чого двері неможливо зняти, навіть після спилювання петель.

Для придбання надійних і безпечних дверей необхідно вибирати сумлінних виробників з багаторічною репутацією, які при виробництві не будуть економити на якості матеріалів, замків і фурнітури. Для правильної установки дверей також краще скористатися послугами фахівців, які підберуть підходящий варіант дверей, відповідний необхідному рівню безпеки.

По-справжньому надійна двері відмінно захистить приміщення, і вимагатиме від зловмисників великих зусиль і часу для проникнення в будинок.

Портал http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle