Все записи категории «Разное»

Вторник, 29 июля 2014 г.

Як визначитися з вибором керамічної плитки для дому?

Керамічна плитка продовжує залишатися матеріалом номер один для внутрішніх оздоблювальних робіт. Вона використовується як для обробки ванних кімнат, кухонь, передпокоїв, так і житлових приміщень у квартирах і будинках. Широке застосування кераміка отримала також в обробці комерційних і виробничих об'єктів. Придбати якісну керамічну плитку різних видів від провідних іспанських та італійських виробників за вигідними цінами можна на сайті http://planetaplitki.ru/.

Тут у великому асортименті представлена оригінальна керамічна плитка для кухні та інших приміщень в будинку, і щоб у покупців не розбігалися очі, надана можливість оцінити всю красу кожної плиткової колекції на фотографіях реальних інтер'єрів. Коли фірмова настінна, стельова і підлогова плитка представлені у вигляді готових інтер'єрних рішень, то набагато простіше зробити вибір конкретної колекції матеріалу, яка ідеально підійде для створення інтер'єру конкретного приміщення. На сайті можна знайти величезний вибір не тільки внутрішнього, але і екстер'єрної плитки, за допомогою якої здійснюється оздоблення басейнів, зовнішніх сходів, вхідних груп і навіть фасадів будинків. Любителі східної культури неодмінно оцінять красу і екзотику відповідних тематичних колекцій керамічної плитки, яка здатна зробити інтер'єр по-справжньому багатим, розкішним і ексклюзивним. Відвідувачі сайту мають можливість також ознайомитися з великою колекцією мозаїки, з допомогою якої можна створювати цілі картини на стінах.

Купівля керамічної плитки в Інтернет магазині компанії «Планета Плитки» - це унікальний шанс придбати матеріал від кращих європейських виробників за цілком прийнятними для внутрішнього російського ринку цінами. Великий торговий оборот компанії, яка має крім столичного ще багато регіональних відділень у великих містах країни, що дозволяє їй заощаджувати на витратах у розрахунку на одиницю реалізованого товару і знижувати ціни. Завдяки цьому елітна іспанська і італійська керамічна плитка, яка схожа твором мистецтва, пропонується за ціною середньостатистичного матеріалу вітчизняного виробництва. В асортименті імпортної кераміки є плитка різних цінових категорій – бюджетні колекції за ціною практично не відрізняються від вітчизняних недорогих матеріалів, а плитка класу люкс коштує трохи дорожче, але її бездоганну якість і ексклюзивний дизайн виправдовують кожен рубль ціною такої продукції.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle