Все записи категории «Разное»

Вторник, 2 декабря 2014 г.

Який вибрати кондиціонер?

Ось і настало довгоочікуване літо. Люди, у яких вже встановлені кондиціонери, насолоджуються приємною прохолодою, а іншим пора задуматися про вибір і придбання даного пристрою.

Приблизно потужність кондиціонера повинна бути 1-1,2 кВт на 10 м2 площі приміщення. Точну потужність Вам допоможе підібрати фахівець в залежності від типу кімнати, кількості в ній комп'ютерів, побутової техніки, вікон, додаткового обладнання.

На сьогоднішній день існує кілька різновидів кондиціонерів:

Віконний кондиціонер - один з найбільш простих в установці і відносно дешевий вид кліматичної техніки. Такі кондиціонери дозволяють охолодити приміщення площею 70 м2. До недоліків таких кондиціонерів можна віднести гучність і деяку затемненность віконного отвору, на якому вони встановлюються.

Настінна спліт-система – мабуть, найпоширеніша зараз різновид кондиціонерів. Вона малошумна, компактна, а також має більше різноманітних функцій. У таких системах встановлюються іонізатори повітря, можна реалізувати розподіл повітряних потоків. Площа приміщення може становити до 90 м2.

Мультиспліт-система може мати від 2-х до 4-х настінних внутрішніх блоків, які подключчаются до одного зовнішнього. Таке поєднання компонентів дозволяє забезпечити охолодження великого офісу або декількох приміщень.

Якщо необхідно, то з міркувань інтер'єру кондиціонер можна встановити приховано – наприклад, над підвісною стелею. В даному випадку подача охолодженого повітря буде здійснюватися за спеціальним теплоізоляційним магістралях. Такі кондиціонери називаються канальними. Вони дозволяють охолодити відразу кілька приміщень загальною площею до 300 м2. У цю ж групу устаткування можна віднести касетні кондиціонери, в яких також внутрішній блок розміщується під стелею, а повітря подається через декоративні решітки за 4-м напрямкам.

Наступна група – напольно-стельові або консольні кондиціонери. Встановлюють їх відповідно на підлогу біля стіни або монтують на стелю. Застосовуються там, де з-за планування приміщення немає можливості закріпити їх на стіні або заховати за стелею.

Окремо можна згадати переносні (мобільні) кондиціонери, які не вимагають монтажу. Такий пристрій можна взяти на дачу або на знімну квартиру. Площа приміщення для роботи такого кондиціонера від 15 до 30 м2.

Крім свого основного завдання – охолодження та очищення повітря від пилу та бактерій, практично будь-який тип кондиціонера може обігрівати приміщення в холодну пору року.

Бажаємо Вам вдалого вибору кондиціонера і комфортної температури в будинку!

Джерело: сайт http://tehnodar.dp.ua/kondicionery/,

Компанія "Технодар" (Дніпропетровськ) - інтернет-магазин побутової техніки.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle