Все записи категории «Разное»

Четверг, 4 декабря 2014 г.

Канальні кондиціонери

Зазвичай кондиціонери виконують єдину функцію, яка полягає в охолодженні повітря. Скористатися всіма плюсами ефективного і повноцінного кондиціонування дозволить канальний кондиціонер.

Якщо говорити про канальних кондиціонерах, то більш правильним буде вести мову про канальної системи кондиціонування, яка включає в себе такі основні елементи, як зовнішній і внутрішній блоки, систему каналів-повітроводів, парканні решітки, розподільні дифузори. Компресорно-конденсаторний зовнішній блок кондиціонера нагадує звичайну спліт систему, в тому числі по пристрою і способу монтажу. Внутрішній блок має значні відмінності з традиційними кондиціонерами, він більше і значно потужніше. Внутрішній блок канального системи передбачає приховану установку на горищі, за фальшстеной або в спеціальному приміщенні. Системи змонтованих приховано каналів-повітроводів дали назву канального кондиціонера. За допомогою забірних решіток і дифузорів відбувається забір і подача повітря. Це базова комплектація, вона містить обов'язковий набір складових елементів системи. Додатково канальний кондиціонер може включати в свій склад водяний або електричний калорифер, рекуператор, додаткові канальні вентилятори.

На сьогоднішній день кондиціонери Казань представляють безліч моделей канальних систем кондиціонування різної потужності, завдяки чому можна підібрати прилад для будь-якого приміщення, в тому числі багатокімнатної квартири або декількох офісів, пов'язаних між собою.

Однією з особливостей канальних кондиціонерів є нагнітання повітря з вулиці, в цьому випадку можна придбати додаткове устаткування у вигляді калорифера, який буде нагрівати повітря в холодну пору. Сучасні моделі канальних кондиціонерів володіють можливістю програмування і передбачають кілька режимів роботи.

Вибір потужності приладу орієнтовно визначається за принципом 1 кВт на 10 «квадратів» площі, проте цей розрахунок приблизний, виконати більш точні розрахунки зможуть фахівці. Це обумовлено тим, що канальні системи кондиціонування використовуються для обслуговування одночасно декількох приміщень, в кожному з яких умови можуть бути різними.

Великою популярністю сьогодні користуються нові моделі - канальні кондиціонери інверторні. Такі прилади мають здатність плавно регулювати температуру в приміщеннях. Такий кондиціонер не вимагає частого включення і виключення двигуна, це дозволяє в рази збільшити ресурс роботи обладнання, зменшити кількість витраченої електроенергії, регулювати температуру максимально точно. Інверторні кондиціонери забезпечують практично безшумну роботу, при включенні і в процесі роботи немає стрибків гучності. Такі моделі більш дорогі, більш важкі і чутливі до можливих стрибків напруги.

Джерело: компанія КОРУ (Казань), сайт kori.ru.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle