Все записи категории «Разное»

Среда, 17 декабря 2014 г.

Кілька слів про установку покрівельного водостоку

Кліматичні умови нашої країни відрізняються досить високою вологістю повітря і великою кількістю опадів в осінній період року. В наші дні часті перепади температур і тривалі дощі вже стали цілком буденним, закономірним явищем. Виходячи з цього всім стає зрозуміло, що в таких умовах встановлення і використання спеціалізованих водостоків для відводу води життєво необхідні. Грамотно встановлений на даху приватного будинку водостік дозволить власникам житла раз і назавжди забути про сиром стелі і стінах, покритих тонким шаром плісняви. Якісна водостічна система забезпечує ефективний та своєчасний відвід води з поверхні покрівлі. Сучасні водостоки виготовляються в фабричних умовах з найрізноманітніших матеріалів, але самими якісними і довговічними є системи, виготовлені з металу або пластику.

Конструкція типового покрівельного водостоку складається з семи основних елементів - вертикальних труб і жолобів, водоотбойников, водоприймальних воронок, колін та кріпильних елементів. Установка водостічної системи являє собою досить складну задачу, тому для її виконання необхідно залучення кваліфікованих спеціалістів, які забезпечать гранично точний і високоякісний монтаж. Якщо ж поставитися до цього процесу безвідповідально, з'являється ризик непомітного попадання води всередину будинку, що поступово призведе до його руйнування. Як мінімум, відсутність якісної, встановленої професіоналами водостічної системи - це потенційний ризик затоплення кімнат, як наслідок, необхідність у виконанні дорогого тривалого ремонту.

Під час установки водостоку важливе значення має прокладка на землі підходящої дренажної системи, що дозволяє швидко і своєчасно вилучати надлишкову воду з ділянки. Установка водостоку врятує від затоплення горища, в той час як монтаж дренажної системи дозволяє уникнути затоплення підвалу і такого явища, як відвологлі стіни. При монтажі водостічної системи обійтися без штучного дренажу не можна, в іншому випадку висока вологість грунту біля будинку поступово призведе до зменшення міцності зв'язків між елементами фундаменту, що є досить часто причиною обвалення. Якщо ж водостік буде встановлюватися в багатоповерховому будинку, то для здійснення робіт буде потрібно велика бригада робітників різних спеціальностей та спеціальне обладнання.

Джерело: http://www.vodostok.info/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle