Все записи категории «Разное»

Пятница, 22 августа 2014 г.

Кольорові метали в будівництві

Метали досить активно використовуються в галузі будівництва, але в більшості випадків це стосується чорних металів. Кольорові метали знайшли в цій галузі менш широке застосування, вони використовуються досить рідко. Пов'язано це в основному з вартістю кольорових металів.

Досить часто в галузі будівництва застосовується алюміній. В основному це різні легкі конструкції, виробництво дверей та вікон, покрівельні матеріали. Так само цей кольоровий метал досить популярний у вигляді алюмінієвої фольги, порошку. Цинк, як один з представників сімейства кольорових металів, знайшов собі широке застосування в якості покриття чорних металів. Свинець застосовується як матеріал для заповнення і герметизації швів будівельних конструкцій, особливо актуально його використання в тунелях метро. Мідь в основному застосовується в якості елітного покрівельного покриття, і дозволити таку покрівлю може собі дозволити далеко не кожен.

В більшості випадків в області будівництва застосовуються сплави кольорових металів, які володіють рядом особливих переваг та позитивних якостей. Так, можна виділити їх високо естетичні властивості, стійкість до процесів корозії, високу пластичність і невелику щільність.

Алюмінієві сплави і конструкції сьогодні досить популярні в будівництві. Їх використовують при будівництві багатьох конструкцій, вони можуть виконувати функції огорож, несучих елементів. Сплави з алюмінію затребувані при будівництві виробничих будівель і цехів, де передбачається роботи з агресивними середовищами.

Такі кольорові метали, як латунь і бронза використовуються в галузі будівництва для виготовлення елементів дизайну для архітектурно-будівельних робіт, санітарно-технічної арматури. Вироби з цих металів починають потроху витісняти інші, більш нові матеріали – поліамід, який знайшов широке застосування в самих різних областях виробництва.

В даний час виробництво і поставка поліаміду є досить вигідним і актуальним підприємством, оскільки цей матеріал володіє масою переваг перед кольоровими металами та їхніми сплавами. Він легкий в обробці, його можна обробляти різними методами, володіє низьким коефіцієнтом тертя, можливістю працювати у вузлах тертя без мастила. Одним із підприємств, яке виробляє поліамід, є група компаній "МЕТАФРАКС".

Конструкційний матеріал класу поліамідів – капролон використовується для виробництва широкого спектру деталей, виробу з нього легше виробів з бронзи або сталі в сім разів, він не схильний до корозії, нетоксичний, тому його з великим успіхом використовують у різних областях промисловості. Сьогодні на зміну металів приходять нові багатофункціональні матеріали і займають свою нішу на ринку.

Портал http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle