Все записи категории «Разное»

Пятница, 22 августа 2014 г.

Кольоровий листовий металопрокат і його застосування

Листовий кольоровий металопрокат є одним з найбільш затребуваних видів готового прокату. Листи з алюмінію, міді та інших металів служать сировиною для виробництва багатьох деталей, інструментів, труб, метизів, або використовуються в якості самостійного виду прокату в різних сферах діяльності людини – від побутових до будівництва, виробництва і галузей, пов'язаних з високими технологіями.

Варто відзначити, що популярністю і попитом користується прокат як легких металів і сплавів алюмінію, титану, магнію, але і важких металів до яких відносяться свинець, олово і мідь. Наприклад, свинцевий лист, як один з найбільш поширених видів прокату свинцевого, широко використовується як матеріал для облаштування покрівлі, для кріплення камінних та пічних труб. Завдяки своїй здатності добре поглинати гамма-промені, свинець знайшов широке застосування в обладнанні медичних рентген-кабінетів, тому свинцевий лист для рентгенкабінетів використовується досить часто.

Листовий прокат з міді відрізняється високими показниками жароміцності, стійкості до процесів корозії, екологічністю. Алюмінієві листи володіють хорошою пластичністю і легким вагою, вони добре показали себе в роботі в умовах агресивних середовищ. Бронзовий прокат відрізняється хорошими ціновими перевагами порівняно з міддю, але при цьому має практично повний перелік аналогічних властивостей.

Кольорові метали, що випускаються в листовій формі прокату, зазвичай володіють найбільш оптимальним поєднанням фізико-хімічних і експлуатаційних характеристик. Це і висока стійкість до корозії, хороша теплопровідність, електропровідність, тривалий термін експлуатації, хімічна інертність, чудові естетичні властивості. Великий асортимент металопрокату з різних кольорових металів і їх сплавів реалізує компанія «Кольоровий Металопрокат», що знаходиться в Санкт-Петербурзі. На офіційному сайті компанії office-metall.ru можна отримати детальну інформацію про листовому прокаті, а також придбати продукцію найвищої якості. В компанії можна вибрати продукцію необхідних габаритних розмірів, будь-якого об'єму (від 1 кг), оптом і в роздріб за доступною ціною з доставкою по всій території Росії.

Листовий кольоровий металопрокат – це не тільки листи металу, це також смуги та стрічки. Сфера використання таких виробів дуже обширна. Крім застосування в машинобудуванні, військовій промисловості, будівництві, листовий прокат з кольорових металів активно використовується дизайнерами для обробки інтер'єрів, зовнішнього оформлення будівель і споруд різного призначення.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle