Все записи категории «Разное»

Четверг, 4 декабря 2014 г.

Кондиціонери для офісу

У великих містах багато людей значну частину свого часу проводять на роботі в офісах. Офіс, по суті, є вже другим домом, тому комфортні умови роботи в офісі є важливими складовими найбільш високої продуктивності праці і гарного самопочуття. Одними зі складових комфорту є підтримання комфортної температури, таку роботу підтримують кондиціонери.

Кондиціонер в офісі зобов'язаний задовольняти ряду вимог. Так, обладнання повинно бути надійним, функціональним, економічним і стильним. Для офісу можна вибрати один з декількох пропонованих типів кліматичних систем, представлених в даний час на ринку. Фахівці з вентиляції рекомендують звернути особливу увагу на касетні кондиціонери. Їх можна встановлювати в приміщеннях великої площі. Конструкція такого типу кліматичних систем передбачає використання кількох зовнішніх блоків або одного блоку. Блоки розташовані в просторі за рейковими або підвісними стелями. Касетні кондиціонери, розташовані приховано за підвісною стелею, не порушать внутрішнього оздоблення офісу і забезпечать максимально комфортну температуру в приміщенні. Обладнання не дозволить протягам гуляти в приміщенні, виключаючи можливість появи захворювань простудного характеру у співробітників. Касетні кондиціонери економічні, не потребують частого обслуговування, при цьому їх робота практично безшумна, а температура підтримується в заданому режимі.

Якщо офіс складається з декількох кабінетів, які розділені між собою стінами і дверима, то варто звернути увагу на мульти спліт системи, які складаються з одного зовнішнього блоку і декількох блоків, які знаходяться всередині. Кількість внутрішніх блоків такої системи може бути різним, від двох і більш, у залежності від того, яка продуктивність обладнання.

Внутрішні блоки можуть бути касетного, канального, колонного або настінно-стельового типу, це залежить від специфіки офісних приміщень. Невелика кількість зовнішніх блоків, розташованих на фасаді будівлі, є незаперечною перевагою цього типу кліматичних систем, тому що це не псує зовнішній вигляд будівлі. Варто відзначити, що при використанні цього типу кондиціонерів, немає можливості регулювати температуру в кожному окремому приміщенні, охолодження всіх приміщень здійснюється одночасно.

Часто в офісах встановлюються кліматичні системи напольно-стельового типу. У таких системах внутрішній блок кондиціонера може бути встановлений ближче до підлоги або під стелею. Такі моделі оптимально підходять для установки в тих приміщеннях, де відсутня підвісна стеля.

Щоб уникнути помилок у виборі типу кліматичного устаткування для офісу, має сенс звернутися до фахівців. Кваліфіковані майстри допоможуть з вибором кондиціонера, проведуть якісний монтаж і забезпечать сервісне обслуговування. В результаті керівник компанії забезпечить своїм співробітникам комфортні умови перебування в офісі. Приплив свіжого повітря гарантує хороше самопочуття і ідеальний мікроклімат, який сприятливо впливає на продуктивність праці і настрій.

Портал http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle