Все записи категории «Разное»

Вторник, 23 сентября 2014 г.

Контроль доступу встановлення на двері

Будь-яка квартира, офіс, будинок або будь-яку іншу будівлю або споруду починається з дверей. Саме це елемент є тим чинником, за яким у людей складається перше враження, незалежно від того гість, звичайний відвідувач, потенційний клієнт або діловий партнер.

Для виробництва дверей використовуються самі різні матеріали, дерево, метал, скло, профіль ПВХ, алюмінієвий профіль. Для кожного типу дверей є свій підхід, а також кілька варіантів установки контролю доступу для кожного типу дверей.

Залізні двері є одним з найбільш зручних варіантів установки на них контролю доступу. Як правило, для встановлення електромагнітного замку застосовуються куточки, на який кріпиться сам замок. Установлення замка на під'їзну або офісні двері передбачає встановлення домофона, для цих цілей можна купити домофон Vizit. Установка замка здійснюється також куточками, отвори для кріплення яких необхідно свердлити. Після цього в отворах нарізається різьба для встановлення болтів на куточки. Місця установки замка дверей посилюються брусками або металевою планкою, після цього на місце встановлюється обшивка дверей і здійснюється безпосередньо сама установка замку.

Варіант з дерев'яними дверима, виготовленої з масиву, припускає стандартну установку системи контролю доступу, однак при виконанні робіт вимагається додаткова акуратність.

Одним з найбільш незручних для встановлення електромагнітного замку є двері із стільниковим наповненням, проте при наявності необхідного досвіду і навичок, впоратися з цим завданням можна досить швидко і якісно.

Для встановлення системи контролю доступу на скляні двері застосовується спеціальний електромагнітний замок з комплектом монтажу на скляні двері. Однак скляні двері можуть бути різними у виконанні, тому перед встановленням варто уважно вивчити інструкцію і дізнатися, що являє собою певна конструкція або деталь.

Установка систем контролю доступу здійснюється професіоналами. Щоб визначити, який замок стане найбільш оптимальним для конкретної двері, необхідний попередній виїзд майстра. На місці вирішується, який варіант буде найбільш прийнятним.

Після узгодження всіх нюансів і вирішення всіх питань із замовником укладається договір, в якому знаходить відображення така інформація: назва контролерів системи доступу, електромагнітних або електромеханічних замків, кнопок, доводчиків, зчитувачів і інших матеріалів і обладнання, програмне забезпечення.

Після підписання договору прокладають кабельні траси, встановлюється обладнання. Установка систем контролю доступу вимагає не тільки кваліфікації фахівців, але й акуратності роботи з дверима. Після закінчення робіт проводиться пуско-наладка обладнання, замовник приймає роботу.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle