Ковані паркани і огорожі з ПВХ - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Четверг, 7 августа 2014 г.

Ковані паркани і огорожі з ПВХ

У всі часи люди будували огорожі, щоб захистити своє житло. В даний час паркани є невід'ємною частиною будь-якої дачної ділянки або заміського будинку. Правильно продуманий і побудована огорожа буде гармонійно поєднуватися із загальною концепцією ділянки зі стилем будинку, додасть закінчений вигляд і буде служити одним з елементів декору. Крім естетичної складової, паркани забезпечать захист ділянки від вітру, пилу і шуму, будуть надійною перешкодою від несанкціонованого проникнення, приховають від сторонніх поглядів. Власники дач та заміської нерухомості сприймають паркани як надійну охорону, він сприяє створенню відчуття стабільності і спокою.

Для того, щоб правильно підібрати паркан, необхідно орієнтуватися на деякі фактори та характеристики того чи іншого матеріалу для будівництва огорож. Матеріал, з якого виконано забір, повинен не тільки забезпечити необхідний захист будинку і ділянки, але і відповідати декоративним і естетичним вимогам.

Впевнену позицію в російському заборостроении займають металеві огорожі. Ковані огорожі є одними з найбільш ефектних і красивих огорож. Незважаючи на те, що ціна подібних огорож досить висока, вони стали ідеальним варіантом для заможних власників. Вони підкреслять статус і стануть витонченим декоративним елементом будинку ділянки. Решітки, виконані методом художнього кування, володіють не тільки естетичною привабливістю, вони міцні та довговічні. Подібні огорожі можуть прослужити власникам більше п'ятдесяти років, при періодичному фарбуванні. Створюючи перешкоду непроханим гостям, кований паркан не створить тінь на ділянці, при цьому можна виконувати різні композиції, висаджуючи біля парканів рослини. Чим щільніше малюнок кованого паркану, тим він міцніший. Фарбування паркану бажано проводити один раз у два-чотири роки. При гарному догляді, огорожа прослужить господарям довгі десятиліття, воно завжди буде виглядати стильно й ефектно.

Поступово на зміну традиційним огородженням приходять паркани ПВХ. Пластикові огорожі мають досить тривалий термін служби, якість їх практично не відрізняється від інших, однак коштують вони набагато дешевше. Саме ці і ряд інших факторів обумовили їх широке застосування і зростаючу популярність. Головна перевага пластикових огорож полягає в тому, що обидві сторони такої огорожі є лицьовими, що надає простір для дизайнерських задумок.

Згідно з численними дослідженнями, пластикові паркани пвх є екологічно безпечними, вони не завдають шкоди ні здоров'ю людей, ні навколишньому середовищу. Порівняно з традиційними дерев'яними огорожами, вироби з ПВХ мають ряд переваг. Крім його невисокій вартості, це легкий матеріал, який зручно транспортувати, до того ж, він простий в монтажі. Пластик стійкий до агресивного впливу зовнішнього середовища, володіє надійністю, функціональністю і презентабельним зовнішнім виглядом.

Джерело: ЗАТ «Редакція бюлетеня «Будівництво»

для порталу http://www.vsestroimdom.com

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle