Все записи категории «Разное»

Среда, 26 ноября 2014 г.

Локальні очисні споруди

Часто витрати на будівництво та обслуговування каналізаційних систем виявляються не по кишені. У зв'язку з нерентабельністю їх будівництва, дедалі актуальнішою і більш значущими стають компактні системи невеликого розміру – стаціонарні і мобільні, забезпечують децентралізовану очищення стічних вод.

Ідеальним рішенням стануть блокові локальні очисні споруди, які будуть оптимальним варіантом для таких об'єктів як мотелі, готелі, пансіонати, дитячі установи, ресторани, невеликі заміські поселення та інші.

Технологія блочних споруд застосовується для рециркуляції води і обробки стічних вод. Такі системи передбачають використання сучасних новітніх технологій обробки та очищення води, зокрема микрофильтрацию, зворотний осмос, біоочищення. Завдяки використанню таких технологій вдається досягти дотримання санітарно-гігієнічних вимог і норм, можливість використання чистої води для потреб технологічного характеру. Блочні установки володіють здатністю забезпечити весь цикл очищення.

Очищення води в блочних установках може здійснюватися кількома методами. Метод зворотного осмосу передбачає очищення води від різних домішок. В основі цього методу лежить процес дифузії, він проходить в клітинах живих біоорганізмів. Якщо з боку розчину з високою концентрацією солі створити тиск, то почнеться процес зворотного осмосу. В ході цього процесу молекули води проникають крізь пори мембрани з розчину з більш високою концентрацією солі в менш концентрований сіллю розчин. Також процес зворотного осмосу може бути заснований на проходженні молекул води крізь синтетичну мембрану, при такому процесі видаляється абсолютна більшість забруднень.

Блокова система очищення стоків мембранним методом має такі переваги, як модульну конструкцію, компактність і можливість комбінувати біологічні блоки і фільтри. Така система виключає необхідність у проведенні досить витратних робіт з будівництва складної каналізаційної системи, відокремлює практично всі мікроби і бактерії, передбачає можливість повторного використання води для технологічних потреб.

Блокова система очищення води методом біоочищення передбачає подачу стоків в біореактор очисної споруди, де відбувається розкладання забруднюючих речовин, які містяться у воді. Оброблені таким методом стоки потрапляють у фільтраційну камеру, де відбувається відділення мулу, в мулі залишаються і всі бактерії і мікроорганізми. Іл необхідно видаляти з системи. Воду після очищення можна використовувати для господарських потреб, зливати її у водойму або грунт.

Блокові очисні споруди комплектуються обладнанням, основними складовими блоками є пісковловлювач, блок біоочищення, первинний і вторинний відстійник, фільтраційні модулі, блок технологічного обладнання. Як правило, перелік комплектації БЛОСов узгоджується з замовником.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle