Все записи категории «Разное»

Пятница, 29 августа 2014 г.

Металева опалубка

В останні кілька років істотно зросли обсяги монолітного будівництва, тому одним із затребуваних допоміжних матеріалів стала опалубка. Монолітна технологія будівництва отримала широку популярність і актуальність завдяки швидкості зведення споруд, високої міцності та можливості заощадити на матеріалах. Варто зауважити, що саме опалубка є тим чинником, який визначає якість і надійність споруджуваних об'єктів.

Найбільшого поширення набула металева опалубка завдяки своїй ефективності і можливості використовувати конструкції неодноразово. Саме цей різновид опалубки використовується в монолітному будівництві, її металеві елементи є ідеальними матеріалами для опалубки стін, фундаменту та інших частин будови. Опалубка з металевими елементами володіє рядом переваг, у тому числі це довговічність, простий монтаж і демонтаж, універсальність і висока якість бетонної поверхні.

В даний час виробництво металоконструкцій включає виробництво металевої опалубки для монолітного будівництва. Всі необхідні сполучні елементи такої конструкції виготовляють у заводських умовах, заготівлі робітників опалубки проходять високоточну обробку. Для кожного окремого випадку визначаються допустимі відхилення відповідно з вказівками проекту на металеву опалубку. Після того, як будуть виготовлені окремі елементи, здійснюється повна збірка конструкції. Елементи, які будуть стикатися з бетоном, обробляються мастильними матеріалами, інші поверхні обробляються з допомогою фарби.

Компанії-виробники металевих конструкцій і опалубних систем зокрема велику увагу приділяють виробництву з'єднувальних елементів і деталей металевої опалубки. Особлива увага приділяється таким елементам як: накладки, замки, анкери. Елементи з'єднання заводського виробництва надають можливість виконати міцне і ефективне поєднання елементів металоконструкції, що в рази зменшує час, витрачений на монтаж опалубки, підвищується якість поверхні споруджуваного споруди.

Конструкція металевої опалубки створюється за каркасно-щитової технології. Металеві сталеві або алюмінієві щити кріплять до металевого каркасу на необхідній висоті. З'єднання всіх елементів повинні бути виконані так, щоб каркас системи опалубки володів можливістю витримувати серйозні навантаження на вигин, розширення і стиск.

При зведенні будівель за технологією монолітного будівництва, металева опалубка монтується на фундамент, це дозволяє заливати колони і стіни товщиною до сімдесяти сантиметрів.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle