Все записи категории «Разное»

Понедельник, 29 сентября 2014 г.

Металеві тамбурні двері

Тамбур, як і будь-яке інше приміщення, де можуть знаходитися особисті речі мешканців, не повинен залишатися без надійного захисту. Саме для цього і створені металеві тамбурні двері, які можуть бути встановлені в різних місцях:

  • на сходовому майданчику;
  • у ліфті;
  • в загальному коридорі;
  • запасному виході.

Головною відмінністю тамбурных дверей є досить великі розміри та хороша міцність. В даний час у покупців високим попитом користуються двостулкові конструкції. Одна стулка має ширину в 80-90 сантиметрів, а друга орні стулка фіксується на двох засувках, і при необхідності може бути теж відкрита.

Тамбурні двері не тільки захищає житло від несанкціонованого доступу, але і непогано його ізолюють від шуму, протягів і можливих, сторонніх запахів. Також вони не дозволяють протягам видувати тепло з квартири, підтримуючи в приміщенні оптимальну температуру і зменшуючи тим самим витрати на опалення.

Вибір металевої двері в тамбур

Тамбурні металеві блоки можуть бути встановлені як муніципальними службами, так і колективно замовлятися і монтуватися мешканцями під'їзду.

Двері, які встановлюють муніципальні служби зазвичай купуються у спеціалізованих компаній-виробників за найнижчими цінами або ж виробляються у власних майстернях, що нерідко негативно позначається на якості. Такі двері зазвичай оснащені простим циліндровим замком і не мають обробки, або ж фарбуються недорогими водостійкими фарбами. До плюсів таких блоків можна віднести те, що вони не потребують особливого догляду.

Більш естетичні тамбурні блоки припускають декоровану обробку і спеціальне напилення. Металеві двері, виконані на замовлення, мають ряд переваг:

  • вся металева поверхня і зварні шви підлягають ретельній антикорозійної обробки;
  • збільшена кількість вертикальних і горизонтальних ребер жорсткості, підвищена товщина сталевих листів;
  • виробник тамбурных сталевих дверей дає гарантію і здійснює постгаратнийное обслуговування тамбурного дверного блоку, включаючи налаштування щільності притвору, роботу доводчика і відеодомофона.
  • сучасні технології дозволяють застосовувати антивандальне покриття, надаючи виробам підвищену надійність і довговічність.

Не варто забувати, що двері в тамбурному отворі, встановлена на кілька квартир здатна полегшити зловмисникам злом основних квартирних дверей. Скориставшись низькою опірністю замку, зловмисник проникне в тамбур, де він буде надійно схований від сторонніх очей. І вже там він зможе відносно спокійно і не поспішаючи розкривати складні квартирні замки. Проходять повз мешканці, навіть почувши шум або звуки свердління, нічого не запідозрять – вирішать, що господарі квартири просто займаються ремонтними роботами. Тому сталеві тамбурні блоки повинні бути так само надійні, як і квартирні двері.

Тамбурні двері Е-29

Тамбурні двері Е-31

Металеві двері Е-29 класу «Економ» від компанії «Медверь». Її зовнішня та зовнішня обробка оформлена вінілом з шкірою.

Цей тип обробки дає відмінне поєднання гарного зовнішнього вигляду, практичності та якості. Дана обробка легко очищається від забруднень і має тривалий термін служби.

Вартість 12000 руб.

Металеві двері Е-30 класу «Економ» від компанії «ТОВ Медверь». Зовнішня обробка даного виробу виконана за допомогою порошкового напилення. З внутрішньої сторони обробка зроблена з вінілу з шкірою.

Відмінна двері за привабливою ціною. Висока якість матеріалів - гарантія надійної роботи Вашої двері.

Вартість 15000 руб.

Вибір замку

При виборі замку в тамбур, слід звернути увагу на замки з трьома і більше класами секретності. А додатково встановлений невидимий замок ще сильніше ускладнить злом і підвищить безпеку квартир в тамбурі. Має сенс встановлювати металеві тамбурні блоки на перестінки товщиною не менше ніж цегла.

Також замок повинен бути простий і зручний у використанні. Сусіди можуть бути різними, тому замок, який можна закрити зсередини, здатний принести масу проблем іншим мешканцям в тамбурі. Замок в тамбурной двері обов'язково повинен замикатися так, щоб у власника ключів не виникало ніяких труднощів з відкриттям його зовні. А найбільш зручним і надійним варіантом контролю над надходженням людьми стане установка на тамбурні двері відеодомофонів або високоякісних вічок.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle