Все записи категории «Разное»

Пятница, 29 августа 2014 г.

Металопрокат види застосування і особливості виробництва

Під терміном "металопрокат" розуміють всю продукцію з металу, випущену з допомогою прокатних верстатів гарячим, теплим або холодним технологічним методом. Використовують металопрокат в самих різних сферах діяльності, починаючи від будівництва й закінчуючи кораблебудуванням. Тільки в одній Москві зосереджено величезну кількість підприємств, які користуються металопрокатної продукцією найвищої якості.

Підприємствами-виробниками випускається різні види металопрокату, а саме арматура, круги, труби, куточки, різні види профілів, балок, листовий і рулонний метал. Без таких простих і потрібних виробів не зможе нормально працювати ні один сегмент будівельної галузі. Вони вже настільки міцно увійшли в наше життя, що відслужив металобрухт ні разу повторно переробляється. Багато компаній займаються скупкою та переробкою металобрухту, приміром, куплять брухт чорних металів тут за хорошими цінами.

Історія виникнення металопрокату

Цей вид виробництва виник приблизно в 18 столітті паралельно з паровими машинами, які власне і обробляли величезні металеві купи сировини. Завдяки такій швидкій обробці вже до середини 19 століття люди могли випускати корисні в побуті конструкції такі як: сталеві труби і смуги, листи і так далі. Металопрокат став дуже популярний не тільки в нашій країні, але і в Західній Європі, США. Саме в цих країнах за рахунок металопрокатної продукції почалося активне економічне зростання.

Ще з незапам'ятних часів металопрокату знайшли застосування в різних сферах людської діяльності: це машинобудування, будівництво, прокладка комунікацій і навіть в художньому сегменті (виготовлення скульптур і пам'ятників). Зараз навіть складно уявити прокладку комунікацій без виробів із прокатного металу, особливо коли мова заходить про водогазопровідних трубах для громадських будинків, багатоквартирних житлових будинків, заміських котеджів і дач.

Виробництво та види

Весь металопрокат за способом виробництва можна умовно поділити на холоднокатаний та гарячекатаний.

По виду металу він підрозділяється на чорний, кольоровий і нержавіючий. Як правило, прокат чорного металу активно використовують у будівництві та машинобудуванні, він по праву є незамінним і затребуваним, так як заміну йому знайти практично неможливо.

Кольоровий металопрокат використовується для виробництва побутових товарів, а також у військових і енергетичних блоках промисловості. Також популярно застосування кольорових металів в будівництві. З міді і алюмінію виробляють деякі види фасадних та покрівельних матеріалів, наприклад, це фасадні алюмінієві панелі і мідна покрівля.

Сьогодні величезна кількість фірм продають металопрокат, які можна придбати оптом і в роздріб.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle