Все записи категории «Разное»

Среда, 24 сентября 2014 г.

Міжкімнатні двері як прикраса інтер'єру

Вирішивши поміняти міжкімнатні двері, дуже складно відразу зробити правильний вибір. А це дуже важливо, тому що двері повинна одночасно бути і функціональної і красивою. Також вона повинна збігатися по стилю і колірній гамі з загальним стилем інтер'єру квартири або приватного будинку.

Збираючись придбати двері треба чітко знати:

  1. Її розміри.
  2. Спосіб відкривання дверей. Двері можуть бути розстібні, розсувні, доладні і двері–купе.
  3. Вимоги до функціональним якостям. Тобто, вологостійкість, звукоізоляція, міцність, довговічність і т. д.
  4. Вимоги до дизайну.
  5. Наявність додаткових деталей і фурнітури.

Якщо з першими двома пунктами проблем практично не виникає, то визначитися з іншими буває досить важко. Адже сучасні виробники пропонують такий величезний вибір міжкімнатних дверей. Щоб допомогти зорієнтуватися в цьому різноманітті, пропонуємо розглянути, які ж бувають основні види дверей.

По використовуваних матеріалах двері розрізняються на:

Дерев'яні. Якщо двері виконані з дотриманням усіх технологій, то вони є дуже міцними і довговічними. Використовуються екологічно чисті матеріали дозволяють встановлювати їх в спальнях і дитячих кімнатах. Для виробництва дерев'яних дверей використовуються як дорогі сорти деревини (наприклад, дуб), так і більш дешеві (ялина, сосна). Наприклад, з масиву сосни виготовляються Покровські двері. Іноді полотно з сосни покривають шпоном з дорогих порід дерева. Це знижує ціну виробу і при цьому робить їх вигляд більш респектабельним.

Скляні. Володіють хорошою теплоізоляцією, візуально розширюють простір, але володіють поганою звукоізоляцією. Двері можуть бути виконані з прозорого, матового, кольорового скла, а також з нанесеним на них малюнком.

Ламіновані. Полотно дверей обклеєне ламінатом. Це дозволяє здешевити і полегшити двері. Дані двері бувають різних кольорів, але частіше вони декоровані під дерево.

Мезонітовие. Це двері з МДФ. Найчастіше зверху покриваються шпоном або ламінуються. Вони довговічні і зносостійкі, мають досить хорошою звукоізоляцією.

Пластикові. Дверне полотно зверху обробляється пластиком. Такі двері відрізняються легкістю, водостійкістю і самим великим різноманітністю колірної гамми.

Об'єднані. При виробництві використовуються різні матеріали.

Двері з LVL бруса. Дверне полотно виготовляють не з цілісного листа деревини, а склеюють між собою 9 і більше шарів соснового шпону. Це дозволяє повністю виключити розтріскування, деформацію, усихання і розбухання.

Екошпон. Застосування для обробки экошпона, це штучний матеріал на основі полімерів, використовуваних у медицині і фармакології. Він забезпечує ідеально гладку поверхню, передає всю глибину кольору і малюнок натурального дерева. За зовнішнім виглядом і на дотик екошпон відрізнити від дерев'яного може тільки фахівець.

Для прикраси дверей застосовуються вставки з матового, прозорого або кольорового скла. Є двері гладкі і фільончасті, з цільним каркасним полотном і цаговые, оброблений під дерево або кольорові. Двері найчастіше комплектуються коробкою, наличниками і фурнітурою.

Портал http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle