Мобільний підлоговий кондиціонер - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Четверг, 4 декабря 2014 г.

Мобільний підлоговий кондиціонер

З приходом літа багато хто відразу згадують нестерпну спеку в будинку або в офісі. Природно люди починають замислюватися про те, як би її уникнути, особливо коли вентилятори нічим не можуть допомогти. Проблема вирішується покупкою кондиціонера.

Але що робити, якщо кондиціонер, який вам сподобався, з тих чи інших причин придбати не виходить? Рекомендується купувати кондиціонери заздалегідь, а в цій статті мова піде про унікальний підлоговому мобільному кондиціонері, про його вартості, про переваги та недоліки.

В наші дні мобільні підлогові кондиціонери користуються великим попитом, особливо у мегаполісах, так як проблема кондиціонування повітря актуальна проблема для багатьох міських жителів. У зв'язку з цим компанією виробником був розроблений і створений унікальний мобільний варіант - підлоговий кондиціонер Ballu. Його потужність становить від трьох до чотирьох кВт, у нього привабливий зовнішній вигляд, він досить швидко може створити потрібну температуру і задовольняє багатьом вимогам покупців.

Моделі кондиціонерів, оснащені двома блоками, видають високу продуктивність, однак їх не можна вважати мобільними, оскільки для їх установки потрібна допомога фахівців.

Підлогові мобільні варіанти кондиціонерів мають масу переваг в порівнянні з іншими агрегатами. Варто почати з того, що їх нема потреби вішати на стіну або кріпити до вікон, а також немає необхідності проводити складну роботу по установці. Мобільні кондиціонери можна поставити куди завгодно, без проблем вивозити, наприклад, заміський будинок, це дозволить заощадити гроші на встановлення і час.

Сучасні моделі можуть не тільки охолоджувати повітря, але також і нагрівати, таким чином можна створювати оптимальний мікроклімат в квартирі або офісі. Деякі моделі оснащені системами антибактеріальної очищення і іонізатором повітря. На багатьох моделях є таймер дозволяє виставляти час для роботи кондиціонера. Для зручності в управлінні агрегатом додається пульт дистанційного керування (ПДУ).

Основними недоліками підлогового кондиціонера можна назвати відносно високу ціну (вона декілька вище в порівнянні із звичайними настінними кондиціонерами), а також збільшені розміри. Але його переваги перекривають ці несуттєві мінуси, оскільки є випадки, коли просто неможливо встановити стаціонарний варіант або спліт-систему, а комфорт просто необхідний (наприклад, в знімному офісному приміщенні та в інших випадках).

Модель мобільного підлогового кондиціонера обладнана коліщатами, тим самим його можна пересувати по всьому приміщенню. Для того, щоб підвищити ефективність роботи кондиціонера, рекомендується зробити висновок гнучкого вентиляційного трубопроводу у вікно. Це забезпечить відведення тепла з будинку або офісу.

Джерело: сайт tbcom.ru.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle