Модні тенденції кухонні - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Среда, 1 октября 2014 г.

Модні тенденції кухонні

Якщо підрахувати час, що середньостатистична людина проводить на кухні, то вийде досить-таки значна цифра. І мова йде не тільки про домогосподарку, чи будь-якій іншій жінці, яка радує своїх близьких різними кулінарними шедеврами, а про всіх членів сім'ї без винятку. Адже саме за обіднім столом за чашкою кави або чаю, так приємно ділитися враженнями про прожитий робочому дні, обговорювати новини і будувати плани на майбутнє.

Вишуканість і функціональність – ось основні тенденції сучасного дизайну. Швидкий темп сучасного життя диктує свої умови, і ось, на кухні з'являються комбайни, мікрохвильові печі, посудомийні і пароварочные машини, тостери і т. д. Все це вимагає появи свіжих і функціональних дизайнерських рішень, які б дозволили розміщувати досягнення сучасної техніки без шкоди для кухонного простору. Тому на кухні все частіше з'являються гарнітури і тумби з підлоговими висувними ящиками, і навісні кутові шафи, а так само шафи-колони.

До основним вимогам, що пред'являються до підлогових тумб з висувними ящиками, відносяться місткість та міцність. Сумарна вага кухонного начиння, розміщеної у такий тумбі, може досягати 80 кг. Секційні вставки, що утворюють окремі комірки, спрощують доступ до вмісту тумби.

Свою актуальність зберігають навісні шафи, однак сучасний дизайн зробив їх більш ергономічними, за рахунок відкриваються вгору дверцят і зменшення висоти самої шафи. Для малогабаритних кухонь добре підійдуть навісні шафи, у яких функцію дверцят виконують жалюзі. Функціональність кухні можна значно підвищити, якщо використовувати кутові шафи різної конструкції. Розбити кутовий шафа на секції можна за допомогою спеціальних конструкцій, наприклад, «вагончика» або «каруселі».

Робоча зона кухні може бути оформлена у вигляді окремого острівця, доповненого місткими шафками і зоною прийняття їжі. Таке дизайнерське рішення є результатом модернізації раніше модних барних стійок. Вдосконалити дизайн робочої зони можна, розмістивши на її поверхні стильну настільну газову плиту. Модний дизайн витяжки допоможе завершити образ робочої зони.

Стільниці робочої зони, обрамляють з допомогою торцевої планки, це попереджає попадання на підлогу крихт або води. В якості матеріалу стільниць може використовуватися ламінат, коріан або інші композитні матеріали. Стільниця зроблена з кориана, володіє водо - і термостійкістю, міцністю і малою вагою, а різноманітність колірної гами (близько сотні квітів) таких стільниць дозволить зробити дизайн інтер'єру кухні ще більш стильним. Експериментувати не тільки з кольором стільниці, але і її формою. Наприклад, вона може мати стандартну прямокутну, круглу або овальну форму.

Велике значення слід надати кольором кухонного гарнітуру. Модними зараз вважаються білий і сірий кольори, які відтіснили на задній план більш яскраві кольору, наприклад, синій або червоний.

Отже, щоб кухня була стильною і задовольняла новим модним тенденціям, вона повинна бути в першу чергу затишній, функціональної та ергономічною. На кухні не повинно бути нічого зайвого, але при цьому вона повинна вміщати все те, без чого неможливо жити у стрімкому сучасному світі.

Інформаційний портал http://www.alldesign4u.ru

При використанні матеріалів активне посилання на джерело обов'язкове!

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle