Все записи категории «Разное»

Среда, 26 ноября 2014 г.

Монтаж системи опалення

Монтаж опалювальної системи є процесом трудомістким і складним, він вимагає наявності специфічних знань та досвіду, без яких неможливо влаштувати ефективну і працездатну систему опалення. Однак, коли мова йде про простий системи опалення для приватного будинку, яка також називається індивідуальною, то при наявності інструменту і навичок роботи з ними, впоратися з монтажем зможе практично кожна людина, що має досвід у монтажних роботах. Але все-таки більш надійний варіант - звернутися до фахівців.

Для влаштування індивідуальної системи опалення достатньо володіти деякими знаннями або подивитися інформацію про монтаж опалення тут. Якщо монтаж здасться справою дуже складним, то ця інформація стане в нагоді для того, щоб контролювати правильність виконання робіт фахівцями, які будуть цим займатися.

Процес монтажу опалення умовно можна розділити на кілька етапів, це прокладка труб, установка і підключення радіаторів опалення, установка котла з його підключенням до системи.

Монтаж системи опалення передбачає попередній розрахунок, необхідно визначити потужність радіаторів, придбати потрібну їх кількість і почати зборку і установку. Для початку радіатори необхідно укомплектувати, встановити на ньому заглушки, кран Маєвського, які встановлюються на верхні підводки. На нижні підводки необхідно встановити крани.

Далі слідує етап монтажу радіаторів, їх установка. Прилад кріпиться під підвіконням на спеціальні кронштейни. При установці важливо правильно витримати рівень, цей фактор впливає не тільки на естетичну сторону справи, але і на працездатність системи.

Після монтажу радіаторів можна почати прокладку трубопроводу і підключити до розводці приладів опалення. Магістральний трубопровід можна влаштувати відкритим і закритим способом. Закритий спосіб передбачає організацію спеціальних штроб в підлозі або стіні. Якщо труби встановлені в простінок між гіпсокартоном і стіною, то їх варто утеплити.

Відкритий спосіб монтажу трубопроводу істотно легше, єдиним його недоліком може бути не дуже привабливий зовнішній вигляд. Такий трубопровід буде проходити над підлогою, і кріпитися за допомогою спеціальних кліпс або опор. Магістральний трубопровід зазвичай організовується з труб діаметром¾, підводки до радіаторів – труба діаметром½.

На завершальному етапі необхідно підключити радіатори до магістрального трубопроводу. В ідеальному варіанті цю роботу краще відразу поєднувати з прокладкою труби, коли підключення до батарей виконується одночасно. Радіатори з'єднуються з трубами з допомогою трійників, які встановлюються в подачу і обробку.

Монтаж будь-якої системи опалення передбачає наявність котла, без якого вона не має сенсу. Роботи з установки, підключення котельного обладнання варто довірити фахівцям, які володіють знаннями і навичками, тому що це справа серйозна, в якому дуже багато нюансів і підводних каменів.

Портал http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle