Все записи категории «Разное»

Четверг, 4 декабря 2014 г.

Мультизональна система кондиціонування

Одним з головних вимог, що пред'являються до приміщень з встановленими в них кондиціонерами, є добра ізоляція. Якщо двері будуть відкриті, то кондиціонеру доведеться ще й коридор охолоджувати, обладнання може з цим не впоратися. Якщо необхідно охолодити не тільки кілька приміщень, але і коридори, не кращим способом стане установка окремого кондиціонера на кожне приміщення. Найбільш прийнятним варіантом є мультизональні системи кондиціонування.

Мультизональна система – один з оптимальних варіантів за індивідуальною регулювання мікроклімату одночасно кількох різних приміщень. До одного зовнішнього блоку, який можна розташувати в будь-якому технічному приміщенні, за допомогою єдиної системи трубопроводів можна підключити декілька окремих внутрішніх блоків. Варто відзначити, що кількість таких блоків може бути не один десяток. При цьому мультизональний кондиціонер може бути самого різного типу – стельового, настінного, касетного, канального. Потужність внутрішнього блоку визначається потребами того чи іншого будинку. Так кожне з приміщень будівлі отримує власну систему для забезпечення оптимальної температури.

Кондиціонери – пристрої досить дорогі, крім витрат на саме обладнання і монтаж, кондиціонери передбачають витрату на оплату електричної енергії, яку вони споживають, на сервісне обслуговування, щоб забезпечити довгий термін служби. Мультизональна система являє собою новий етап розвитку ринку кондиціонерів, її вартість на один квадратний метр площі зазвичай вище, на відміну від звичайних спліт-систем і кондиціонерів. Але при цьому можливості цієї системи набагато ширше. Мультизональні системи встановлюють в приміщеннях високого класу. При значній вартості такої системи вдається досягти і значної економії в процесі її експлуатації, тому що споживання електрики і сервісне обслуговування буде зведено до мінімуму.

Основне, що дозволило зробити мультизональні системи досить привабливим варіантом для сучасних будов – це їх можливість інтегрувати кліматичну техніку в систему управління будинком. Такий підхід став незамінний для ефективної роботи багатофункціональних кліматичних комплексів, де мікроклімат в різних приміщеннях має бути різним, але при загальній системі. Автоматика дозволяють зробити роботу всіх домашніх інженерних систем повністю узгодженою та ефективною.

На сьогодні мультизональні системи кондиціонування вважаються історично значущою технологічною розробкою в області кліматичної техніки, вони здатні забезпечити високу ступінь енергоефективності, надійності і новий рівень комфорту.

Джерело: Перша Кліматична Компанія, сайт dantex.ru.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle