Все записи категории «Разное»

Среда, 26 ноября 2014 г.

Непрохідні канали на ділі

Будівельні роботи проводяться не тільки на поверхні. Деякі конструкції вимагають особливої обережності, і тому їх прокладають в недоступних місцях, а якщо бути точніше - то в грунті. Для цього застосовують спеціальні залізобетонні деталі, які призначаються для використання при прокладці комунікацій у різних видах грунту. Ці моделі використовують під час будівництва колекторів, теплових мереж, так як вони захищають від потрапляння води.

Непрохідні канали являють собою збірну залізобетонну конструкцію з лотків і плит. Спочатку в грунт закладається один канал. У ньому прокладаються труби або кабелі. Зверху накривають іншим каналом. Така закрита конструкція захищає комунікацію від тиску землі та автомобілів. Всі тиск бере на себе залізобетонна конструкція. При цьому внутрішня частина обробляється спеціальним розчином. Цей розчин покращує технічні характеристики конструкції і дозволяє безперебійно і якісно функціонувати. Розчин збільшує міцність бетону. Так само для міцності використовують арматуру із сталі високого класу. Головними характеристиками непрохідного каналу є морозостійкість, водонепроникність бетону, стійкість до органічного гниття.

Що стосується розмірів, то їх вибирають, виходячи з відстані між поверхнями труб і непрохідним каналом, а також враховуючи те, що повинен бути доступ до обладнання при необхідності. При прокладці діаметр труб, які використовуються каналом, дорівнює 57-700 мм. Також варто пам'ятати, що між поверхнями повинен бути повітряний зазор, щоб була можливість висихання конденсату. Основними критеріями при прокладці теплотрас  до лотків  є морозостійкість не менше F75, водонепроникність не менше W4. Варто зауважити, що прокладка проводиться трохи вище рівня грунтових вод. Таким чином, тиск на систему є постійним без значних перепадів. Що стосується самої залізобетонної конструкції, то її монтаж або демонтаж повинен проводитися у відповідності з інженерними розрахунками. Так само, виходячи з гідрогеологічних особливостей траси, зовнішню поверхню захищають за допомогою гідроізоляції. А якщо в безпосередній близькості знаходяться грунтові води або ж глинисті грунти, то встановлюють попутні дренажі, тим самим забезпечуючи своєрідний контроль вологи.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle