Все записи категории «Разное»

Понедельник, 27 октября 2014 г.

Обладнання для деревообробки

Вироби і будматеріали з дерева дуже міцно увійшли в наше повсякденне життя, обходиться без них практично неможливо. Люди вже давно гідно оцінили всі властивості і характеристики деревини, яка володіє естетичним зовнішнім виглядом, екологічністю, практичністю. Різні галузі промисловості використовують деревину. Але перш ніж готовий виріб дійде до споживача, його необхідно підготувати. Деревина повинна обов'язково пройти кілька стадій обробки, щоб отримати вид певного виробу.

Всі операції по обробці деревини здійснюються на обладнаних підприємствах допомогою верстатів та спеціального обладнання. Все обладнання має бути продуктивним, ефективним у роботі, сучасним. Деревообробні верстати виконують різні операції, в тому числі свердління, розпилювання, різання заготовок, обточування, обробку кромок, виконання отворів, стругання, фрезерування та інші. При обробці деревини всі ці дії якісно і швидко виконують на верстатах.

У деревообробному виробництві також не обходиться і без додаткового обладнання, одним з яких є стаціонарні дробарки різного типу. Наприклад, у меблевій промисловості для подрібнення відходів виробництва, зокрема масиву, ДСП, ДВП та інших, що використовуються дробарки шредерного типу. Воно забезпечує ефективне подрібнення піддонів, інших складно подрібнюваних відходів навіть з металевими елементами. Використовується цей тип машин для отримання тріски, що застосовується для виготовлення арболитовых блоків.

Для подрібнення відходів лісозаготівельних виробництв застосовуються стаціонарні дробильні машини барабанного типу. Вони подрібнюють деревні відходи лісопильних виробництв в тріску, яка використовується згодом для виготовлення деревних плит або для технологічних і паливних потреб.

Стаціонарне обладнання дискового типу застосовується на невеликих столярних і деревообробних виробництвах. Верстати подрібнюють деревні відходи для того, щоб отримати тріску для подальшої утилізації або переробки.

Існує обладнання, яке дозволяє отримати спеціальну стружку або тирсу для потреб тваринницької та птахівничої промисловості. Фабрики з виготовлення біологічного палива та цегли використовують подрібнювачі з метою отримання дрібних тирси. Крім стаціонарних дробарок поширення отримали і їхні мобільні варіанти.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle