Все записи категории «Разное»

Понедельник, 11 августа 2014 г.

Опори огорожі

Установка гарного і надійного паркану, якісних і зручних воріт дозволить захистити ділянку, створити відчуття комфорту. Незалежно від виду огорожі, опорні стовпи повинні встановлюватися правильно і якісно.

Для опорних стовпів воріт і огорож використовується дерево, цегла, металеві труби, бетон і вироби з нього. Установка огорожі починається з розчищення ділянки та встановлення стовпів. При цьому опорних стовпів варто приділити особливу увагу, зокрема тим, що будуть використовуватися в якості кріплень для воріт та кутових опор. Стовпи, на які припадатиме більша навантаження, слід поглиблювати на тридцять сантиметрів глибше, ніж проміжні опори.

Дерев'яні опорні стовпи застосовуються для влаштування парканів з дерев'яного паркану або металевої сітки. Роботи варто почати з розчищення передбачуваного місця огорожі, здійснення розмічальних робіт. Після цього необхідно визначити місця, де будуть встановлені стовби. Використовуючи ручний ямобур, робляться ями для опорних стовпів. Взяти ручної ямобур в оренду можна в компанії ТОВ «Прогрес». Для тимчасових огорож, стовпи можна обернути руберойдом. Для постійного забору краще зробити установку дерев'яних стовпів за допомогою бетону і анкера.

Металеві опорні стовпи підійдуть для будь-яких видів огорож і воріт. Як і в попередньому випадку, роботи починаються з визначення місця встановлення опор, буріння ям. Опорні стовпи основні варто поглиблювати більше, ніж проміжні, стовпи для воріт повинні бути вище, ніж інші. Після того, як стовпи встановлені, необхідно перевірити правильність їх установки за допомогою рівня і потім приступити до бетонування. Стовпи необхідно додатково зміцнити поперечної нижній балкою, яка встановлюється у виритий між вертикальними опорами канал, і скріпленої зварюванням. Після зварювальних робіт балка закопується.

Стовпи з цегли потребують встановлення усередині конструкції металевої труби, це додасть опор додаткову міцність. Після розмічальних робіт слід почати пристрій фундаменту, який повинен відповідати конструкції майбутнього паркану. В процесі робіт з влаштування фундаменту встановлюються металеві труби, які приварюються петлі для кріплення поперечних балок. Після цього можна почати кладку стовпів.

Бетонні стовпи можуть витримувати паркани масивні і високі. Опорні стовпи з бетону можна придбати в готовому вигляді, ринок пропонує широкий вибір стовпів із залізобетону. Також можливо і самостійне виготовлення бетонних стовпів, головне дотримуватися технологію заливання і використовувати арматуру для того, щоб конструкція була максимально міцною. Визначивши місце розташування опор, в першу чергу потрібно встановити кутові опори і опори на ворота. Крім бетонування, під паркан використовується кладка стрічкового фундаменту.

Після установки опор можна приступити до пристрою виду огорожі та воріт, які були задумані.

Портал http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle