Все записи категории «Разное»

Среда, 24 сентября 2014 г.

Особливості пристрою сталевий вхідних дверей

Типова металеві сталеві двері являє собою міцний зварний каркас, що складається з труб або балок, на який наварены один або два листа сталевого прокату. Її зламостійкість і надійність залежить від безлічі факторів. Причому без якісного замку навіть сама товста і міцна двері не залишить серйозного перешкоди для зловмисника. Крім того, в цілях додаткового захисту в конструкцію полотна можуть бути включені протизнімні штирі, перемички і лонжерони. Лонжеронами називають ребра жорсткості, що надають полотну збільшену жорсткість, за рахунок якої воно стає більш стійким до ударів і вибивання з допомогою механічних пристроїв. Ребра можуть розташовуватися паралельно і перпендикулярно підлозі, при цьому вони забезпечують хороший захист від згинання полотна і віджимання.

Щоб замок не можна було висвердлити дрилем або вирізати з полотна болгаркою, його захищають спеціальними броньованими пластинами, виконаними з феноменально твердих сплавів товщиною приблизно три міліметри. Наприклад, це може бути сплав з додаванням великої кількості марганцю і нікелю, який не візьме ні один електроінструмент. Що стосується захисту дверей від зняття з петель, то з цією метою в конструкцію дверей можуть бути включені протизнімні штирі, також відомі як ригелі. Вони кріпляться на торці дверей в довільному місці з боку петель і в повністю закритому на замок положенні входять всередину пазів дверної коробки. Їх кількість може бути різним в залежності від моделі, варіюється від трьох до восьми штук, причому ригелі можуть бути як горизонтального виконання, так і вертикального. Якщо буде потрібно ремонт дверей з металу, то без фахівців тут практично не обійтися. Співробітники компанії "Замки Сервіс" якісно і швидко виконають ремонт сталевих дверей, несправних замків і личинок.

Щоб вхідні двері не пропускала всередину житла сторонні шуми і холод, усередині неї знаходиться шар з ізоляційних матеріалів. Як правило, для цих цілей використовуються мінеральна вата, поролон, микрофлекс, пінопласт, дерев'яний брус або тирсу. З метою захисту квартири від проникнення сторонніх запахів по периметру полотна приклеюється гумовий ущільнювач. Крім усього іншого, стандартна комплектація дверей включає в себе вічко з великим кутом огляду, що забезпечує відмінну видимість майданчики навіть при мінімальному освітленні. Нарешті, не варто забувати про обробці, яка може бути виконана з використанням порошкових барвників, шкіри і дерматину, деревини та пластику, скла та кування.

Портал http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle