Особливості ремонту м'якої покрівлі бітумною - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Четверг, 18 декабря 2014 г.

Особливості ремонту м'якої покрівлі бітумною

М'яку покрівлю зазвичай виготовляють на бітумній основі. Матеріал являє собою просочену бітумом основу з целюлози або поліестеру. Підстава під укладання м'якої покрівлі може бути дерев'яним, цементним або асфальтобетонним. Основа такої покрівлі обов'язково повинна бути надійною, при навантаженні не повинно спостерігатися продавливаний і прогинів.

Руберойд не такий міцний, як інші види покрівельних матеріалів, а тому таку м'яку покрівлю доводиться лагодити досить часто, частіше, ніж інші види. При ремонті руберойдового покриття зазвичай виконується заміна дефектних ділянок, а також закладаються пробоїни в основі під покриттям. Якщо м'який килим руберойдового покриття має в декількох місцях некрізні пошкодження, то для ремонту достатньо виконати, загалом, нескладну процедуру. Для цього пошкоджену ділянку слід підготувати: просушити, видалити бруд і залишки старої покрівлі і мастики. Далі необхідно приготувати спеціальну шпаклівку, для чого гарячу мастику змішують з тирсою. У таку суміш інколи додають також пісок.

Некрізні пошкодження плоскої покрівлі необхідно зашпаклювати. Робити це потрібно в суху прохолодну погоду. Якщо на покрівлі є пошкоджені наскрізь ділянки, то руберойд місці пробоїни необхідно розрізати хрест-навхрест, потім акуратно відвернути кути, видалити з-під покрівлі бруд і залишки старої мастики, просушити. Потім необхідно гарячою мастикою промазати внутрішні сторони кутів і основу під місцем розрізу. Потім кути повертаються на місце і пригладжуються. На пробиті ділянка обов'язково необхідно накласти латку. У деяких випадках кладуть дві латки: перша - відповідна величиною розрізу, а інша - трохи більшого розміру. По краях наклеєна латка покривається мастикою.

У разі утворення на м'якій покрівлі "водяних мішків", необхідно розрізати їх і відвернути кути. Після видалення води ділянку необхідно очистити і просушити. Далі ця ділянка покривається мастикою, до якої пригладжуються кути. Зверху також необхідно наклеїти одну або дві латки. При виконанні покрівельно-ремонтних робіт на м'якій покрівлі якість згладжування відіграє дуже важливу роль. Мастику слід наносити жорсткою кистю і розрівнювати з допомогою шпателя тонким шаром. Маленькі тріщини також краще не залишати без уваги, оскільки в цих місцях потім утворюється більш велике пошкодження і текти. Тріщину необхідно розрізати, очистити, а потім залити гарячою мастикою. Великі тріщини, необхідно заповнити клоччям, а потім розгладити і вирівняти за допомогою мастики.

У процесі роботи з розплавленої бітумною мастикою повинна дотримуватися обережності і правила пожежної безпеки. Для ведення покрівельних та ремонтних робіт зазвичай застосовується дьогтьова або бітумна мастика. Як правило, витрата мастики становить приблизно 1-1,2 кг на один квадратний метр. Для виготовлення мастики застосовується тугоплавкий особливий нафтовий бітум, володіє температурою плавлення в сімдесят — дев'яносто градусів. Щоб можна було швидко розплавити такий бітум, його краще розколоти на маленькі шматки. Котел повинен бути заповнений бітумом менш, ніж на 3/4 об'єму, що не дозволить бітуму проливатись, утворюючи ризик загоряння.

Найбільш розумним рішенням буде ремонт м'якої покрівлі доручити професійним покрівельникам. Якісний монтаж і ремонт м'якої покрівлі в Москві виконує компанія «ПромГражданПроект». На всі роботи надається письмова гарантія.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle