Все записи категории «Разное»

Понедельник, 17 ноября 2014 г.

Освітлення в натяжних стелях

Натяжні стелі - це унікальний варіант обробки, який представляє собою стельову конструкцію, що дозволяє виконати будь-які дизайнерські ідеї та задуми. Найбільш ефектно і привабливо буде виглядати дизайн кімнати, стеля якої правильно освітлений. З наявністю натяжної стелі в приміщенні буде недостатньо однієї тільки люстри, дизайнери рекомендують використовувати серії спеціальних інтер'єрних світильників. При грамотному поєднанні світильників і використанні сучасного освітлення, можна отримати потрібне поєднання дизайну і функціональності.

Для натяжних стель можна використовувати практично всі види освітлювальних приладів, винятком можна назвати тільки ті світильники, які можуть нагріти поверхню. Справа в тому, що плівка ПВХ, що використовується для натяжних стель, може розтягнутися від тепла, випромінюваного світильниками.

Всі моменти варто продумувати до того, як приступити до монтажу освітлення. Світильники кріплять на спеціальну арматуру, монтуємий на стелю до моменту самого натягування плівки. Вибираючи світильники, перевагу варто віддавати добре зарекомендували себе виробників, на освітленні не варто економити. Якісні світильники прослужать довго, при цьому в процесі експлуатації не буде виникати ніяких проблем.

У тому випадку, коли натяжна стеля являє собою зразок класики і передбачає один рівень, то для освітлення можна використовувати люстру. До матовим поверхням підійдуть люстри будь-якого стилю, як класичного, так і авангардного. Якщо поверхня глянцева, то варто придивитися до люстр з невеликими плафонами, джерела такого світла буде відбиватися від глянсової плівки, зорово подвоївши їх кількість. Для натяжних стель відмінно підійдуть врізні світильники вбудовуються в стелю, такі прилади освітлення стильні, недорогі, доступні, вони різноманітні за кольором, формою і дизайном. Джерела світла можуть бути галогеновими або світлодіодними. Точкові світильники володіють різною висотою патрона, їх монтаж відбувається до початку натягування плівки. За якістю стельові світильники повинні відповідати структурі стель.

Натяжні стелі темного кольору зажадають ретельно продуманого освітлення. Світло від темних поверхонь буде відображатися слабо, а значить знадобитися більше вбудованих світильників. При облаштуванні інтер'єрів з глянцевими стелями, необхідно враховувати і використовувати їх специфічне відбиття світла.

Розсіяне світло можна організувати за допомогою енергозберігаючих світильників, хорошим варіантом організації освітлення натяжних стель в цьому випадку будуть світлодіодні світильники. Такі прилади не нагріваються і не виділяють тепло. На сьогоднішній день на ринку представлений широкий асортимент світильників, які дозволять ідеально оформити простір. Грамотне використання сучасного освітлення зробить інтер'єр індивідуальним і оригінальним.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle