Все записи категории «Разное»

Понедельник, 17 ноября 2014 г.

Освітлення – важлива складова інтер'єру

Кожна окрема кімната в будинку призначена для особливих цілей і потребує спеціальному освітленні. Хороше освітлення створює затишок і комфорт в будинку. Правильно обрана люстра дозволяє охопити кожен куточок кімнати.

Найпоширеніший спосіб – розташувати люстру в центрі стелі. Це чудово підходить, коли необхідно освітити кімнату в цілому. Також можна вибрати основні важливі місця в будинку і освітити їх, доповнюючи вид іншими елементами інтер'єру. Наприклад, в їдальні можна виділити окремим джерелом світла обідній стіл. У вітальні - це зона м'яких меблів і журнального столика. У спальні основне світло повинен бути для гардероба, ліжко не вимагає особливого освітлення. Якщо потрібні додаткові джерела світла, можна використовувати бра, настільні лампи, торшери або вбудовані лампочки. Можна придбати люстри за оптовими цінами в компанії "СветоБейсик".

Підвісні люстри виглядають нарядно і святково. Існує велике різноманіття підвісних конструкцій. Є прикраси перламутрові і кришталеві, є такі, які посилюють сяйво ламп або розкидають насичені промені. Також можна при необхідності вибрати глухі щільні абажури або складні фігурні люстри. Ще однією особливістю таких люстр є система кріплення. Це може бути ідеально захована проводка у суворій металі або мальовнича опукла планка. Також кріплення можуть бути абсолютно непомітні, утворюючи ефект польоту люстри в повітрі.

Стельові люстри дуже зручні, не займають простір в кімнаті, а світла і затишку додають в достатній мірі. Це найкраще рішення, якщо не хочеться навантажувати кімнати розкішними кришталевими конструкціями. Плафони стельових люстр кріпляться безпосередньо до стелі. Абажур стельової люстри можна вибрати будь-якої форми, також можливий вибір відтінку, який буде наповнювати кімнату. Головне достоїнство такої люстри – можливість розподілу світла рівномірно по всій кімнаті. В доповнення саме до них часто йде бра або торшер.

Дуже важливо не тільки зовнішнє поєднання і краса люстри, але і правильно підібрані до неї лампочки. Недолік потужності освітлення призводить до подразнення і неспокою. Щоб цього не сталося, загальна потужність всіх ламп в кімнаті повинна становити в середньому 300 Вт. Теплий звичний світ нам дають лампи розжарювання. Вони дуже поширені, тому що коштують недорого і їх легко замінити. Ось тільки служать вони по часу менше, ніж сучасні енергозберігаючі лампи, які активно завойовують ринок. Діапазон світлової температури таких ламп – від теплого жовтого (як у звичайній лампі розжарювання) до холодного блакитного відтінків.

Необхідно, щоб люстра не загромождала всю кімнату, дотримуйтесь пропорції 1:6. Так, якщо кімната довжиною 3 метри, то люстра повинна бути діаметром 0,5 м. Визначте відстань між основним джерелом світла і предметом, на який він спрямований. Таку відстань має бути не менше 75 см, тоді можна буде бачити всі його деталі і не відчувати при цьому дискомфорту.

Також можна придбати реостатний вимикач, яким можна задати потрібний рівень освітлення від яскравого до приглушеного інтимного.

Портал http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle