Паркани з сеткирабицы - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Четверг, 14 августа 2014 г.

Паркани з сеткирабицы

Якщо настав час будівництва огорожі на ділянці, але при цьому ви хочете витратити невелику кількість коштів, то можна зупинити свій вибір на такому вигідному вирішенні цього питання, як сітка-рабиця.

Батьківщиною цього винаходу є Німеччина. Одного разу в цій країні муляр з прізвищем Рабіц в кінці 19 століття поклав початок новому виду огорож, яке несе службу людям і по сьогоднішній день. Даний винахід широко використовується і в сучасності. Також його застосовують не тільки як огорожу заміського ділянки, а також як декоративний елемент.

Сітка рабиця – це прекрасна опора для квітучих і кучерявих рослин, які прикрашають ваш ділянку, елегантно обвиваючи секції огорожі. Ділянка стає більш естетичним і буде радувати мешканців своїм неповторним виглядом, тому що сітка-рабиця не заважає сонячним променям проходити крізь огорожу, даючи можливість отримувати необхідний рослинам світло.

Також сітку рабицю можна використовувати для створення живоплотів і арок, які буде обвивати культурний виноград і декоративні рослини. Тому сучасні дачники можуть облагородити паркан із сітки-рабиці на земельній ділянці, наповнивши його оригінальним і неповторним зовнішнім виглядом.

Відзначимо також простоту монтажу такого огородження, а також доступність транспортування сітки рабиця. Це порівняно легкий, але надійний матеріал. Період служби такого виду огорожі складає близько п'ятдесяти років. Даний матеріал має високі антикорозійні характеристики, що виключає гниття огорожі від підвищеної вологості або перепадів температур.

Можна звичайно говорити про те, що сітка рабиця є не досить надійним захистом ділянки від грабіжників або проникнення непроханих гостей. При цьому необхідно зазначити, що коли хто-небудь буде перелазити, наприклад, через дерев'яний або цегляний паркан, то ніяких слідів не залишиться. А сітка рабиця може частково деформуватися, якщо хтось вирішить подолати цю огорожу, а це дасть можливість господареві ділянки зрозуміти, що сталося несанкціоноване проникнення на територію і своєчасно звернутися за допомогою в правоохоронні органи, запобігши повторні порушення закону.

Використовувати сітку рабиця можна не тільки як огорожу всій території ділянки, також можна їй захищати тільки проміжок між вашим ділянкою і сусідським, і не затінювати при цьому рослини, які посаджені поруч з кордоном ділянок.

Сітка рабиця буде прекрасною захистом ділянки від різних тварин, що завдають шкоди врожаю. Наприклад, в Австралії сітку рабицю встановлюють, заглиблюючи її на кілька метрів у землю, що відрізає шлях непроханим гостям не тільки на поверхні землі, але і виключаючи можливі підкопи деяких тварин.

Такі паркани з дротяного плетіння встановлюються на стовпи, що знаходяться один від іншого на відстані приблизно 2-2,5 метра. Час установки порівняно невелика - фахівці встановлюють такий паркан досить швидко, в залежності від периметра земельної ділянки.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle