Переваги оцинковки і її використання в сучасних умовах - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Понедельник, 18 августа 2014 г.

Переваги оцинковки і її використання в сучасних умовах

Якісна сталь оцинкована в рулонах постійно користується великим ринковим попитом, завдяки своїм високим експлуатаційним якостям. Цинк володіє високим ступенем зчеплення зі сталлю, а чим більше цинковий шар, тим вище рівень захисту виробу. Якщо навіть з'являються подряпини на верхньому шарі, то від агресивних зовнішніх впливів пошкодження будуть захищати солі цинку. Вміст фосфору, вуглецю і кремнію в цинкуемой стали визначає рівень якості, а також товщину, блиск і гладкість одержуваного продукту. Існують три види цинкування: холодне, термодиффузное і гальванічне. Кожне застосовується для своєї сфери використання. Суть холодного цинкування полягає в тому, що на поверхню стали в кілька шарів наноситься полімерне покриття, що містить цинк. Товщина сталі в рулонах регламентована ГОСТами і може варіюватися від 0,3 до 2,5 мм.

Для додання оцинкованої сталі поліпшених експлуатаційних властивостей і привабливого зовнішнього вигляду – її покривають полімерним покриттям. Найдорожчий з них – пластизол. До його складу входять пластифікатори і ПВХ з'єднання. Перевагою цього покриття є відсутність відблисків на поверхні. Поліестер, включає в себе поліефірні з'єднання, навпаки надає поверхні глянець. Це менш дороге покриття, добре поєднує стійкість до перепаду температур і стійкий колір. Полімерна фарба на основі поліуретану – пурал. Пураловая поверхня шорстка, але стійка до механічних пошкоджень, представлена безліччю різноманітних забарвлень. Монтувати вироби з таким покриттям можна навіть при негативних температурах до -15 градусів. З рулонної сталі з цими покриттями, методом поздовжньої або поперечної різання проводиться лист оцинкований з полімерним покриттям.

Лист з оцинкованої сталі, виготовлений з полімерним покриттям чи без нього – так званий лист гладкий – застосовується для виготовлення виробів будь-якої складності. Оскільки лист – достатньо пластичний матеріал, це дає можливість згинати його під різним кутом для застосування в обробці і декоруванні при проведенні будівельних робіт. Гладка і рівна поверхня листа дозволяє використовувати його для виготовлення різноманітних вивісок та реклами. Можливість нарізки гладкого листа необхідного розміру, а отже і його цінова гнучкість, роблять його практично незамінним.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle