Все записи категории «Разное»

Пятница, 19 декабря 2014 г.

Переваги прозорої покрівлі

Прозора покрівля, за якою м'яко шарудить дощ і крізь яку ллється сонячне світло, створює почуття єдності з природним оточенням. Внутрішній простір приміщень під прозорим дахом і зовнішній ландшафт завдяки такому рішенню зливаються один з одним. В підсумку таке єднання за допомогою використання прозорої конструкції даху забезпечують будівлі візуальну легкість. Покрівля такого типу вдало вписується в образ майже будь-якого будинку, незалежно від стилю його виконання.

Для основи конструкції подібної даху і додання їй незвичайних форм найбільш підходящим матеріалом є алюміній. Володіючи необхідними характеристиками, він незамінний для формування плетінь скління. Профілі з алюмінію одночасно міцні і легкі, відрізняються стійкістю до впливу різних факторів навколишнього середовища, вони не піддаються деформаціям, екологічно безпечні. Також вони забезпечують можливість створювати горизонтальні, вертикальні, косі конструкції. З них можна створювати форми, які надають покрівлі вид арки, склепіння, піраміди, куполи. Бездоганні вони і для створення конструкцій, що відрізняються складністю в обслуговуванні.

Для скління прозорих дахів використовуються однокамерні або двокамерні склопакети, полікарбонатні стільникові панелі, низькоемісійне скло. Як правило, в склопакетах застосовують загартоване, багатошарове, забарвлене, ударостійке скло. Скло такого типу дозволяє конструкції забезпечити високу безпеку. Завдяки цьому в разі пошкодження скла не утворюються осколки. Низькоемісійне скло знижує до мінімуму термічні втрати завдяки формуванню в приміщенні парникового ефекту.

Полікарбонатні даху відрізняються досить хорошими теплоізоляційними характеристиками і повною безпекою. Якісний стільниковий полікарбонат виробляє Завод "Карбогласс". Часто полікарбонат використовують для спорудження покрівлі альтанок, для виготовлення навісів, навіть іноді для будівництва прозорих парканів.

Прозора покрівля дозволяє не тільки безперешкодно пропускати в приміщення денне світло, але і дає можливість наповнювати його свіжим повітрям. Досягається це завдяки вбудовуванню в прозорі покрівлі люків з напівавтоматичним або автоматичним управлінням. Такі пристрої, керуючи відкриванням і закриванням стулок, забезпечують відмінне провітрювання без протягів. Для прозорої покрівлі існує значний набір колірних рішень забарвлення профілю. Використання в геометрії подібної даху плавних ліній дозволяє без праці вписати конструкцію прозорого даху в будівля, збудована в будь-якому архітектурному стилі.

Будівля з таким дахом придбаває ні з чим не порівнянне витонченість, невагомість і дивовижну легкість, безсумнівну актуальність і сучасність. Прозорі покрівлі отримали широке поширення в садово-дачному, житловому та промисловому будівництві. Вони відрізняються стійкістю до високих температур і корозії. Їм не страшні агресивні атмосферні впливи і ультрафіолетове випромінювання. Крім того, такі даху не пропускають ультрафіолет в розташовані під ними приміщення. Хімічні впливи майже не чинять на них впливу. Разом з тим прозорі покрівлі досить вимогливі до точного проектування. При їх проектуванні потрібно ретельно розрахувати різноманітні навантаження, наприклад, снігові і вітрові, герметичність, термоізоляцію, відведення конденсату та талих вод і передбачити рішення ще ряду серйозних проблем.

Портал http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle