Все записи категории «Разное»

Четверг, 4 сентября 2014 г.

Піноізол для утеплення будинку

Теплий дім – це природне бажання кожної людини. В даний час вибір утеплювачів для рішення цієї задачі є однією з найбільш важливих завдань власників будинків, який бажає, щоб його житло було теплим і комфортним для проживання.

Утеплення піноізолом отримало широке поширення в приватних житлових будинках шляхом заливання в первинному стані прошарок між утеплення стін або стель. Проста технологія виробництва піноізолу, недорогі компоненти, дозволили знизити вартість утеплення будинку в рази, ніж при утепленні іншими матеріалами.

По суті, піноізол є лише торговельною маркою утеплювача, в основі якого спінена й застигла смола, що одержала широке поширення і популярність і стала загальним назвою. Пінопласт карбаміду – це правильне найменування будь-яких торгових марок. Основним компонентом піноізолу стала карбідна, полімерна смола, якою нараховується досить багато різновидів. В ході реакції з затверджувачем смола застигає і перетворюється в пластик. Для виробництва утеплювач застосовується спеціальна карбідна смола, вона не змішується з наповнювачами. Після застигання залишається тільки сухий залишок, в смолі не присутній ніяких сторонніх домішок, у неї додані спеціальні пластифікатори для додання високої міцності й еластичності карбамідного пінопласту. Іншими компонентами для виробництва піноізолу є розчин з спеціальної води, піноутворювач і затверджувач.

Параметри для виробництва матеріалу повинні бути у повній відповідності з технічними умовами, в іншому випадку утеплення піноізолом будинку може бути порушена не тільки технологія, але і якості пінопласту. Більш того, неправильне змішування і застигання смоли, може завдати шкоди.

Дотримання технології виробництва, рецептури повинні підтверджуватися сертифікатами якості і письмовою гарантією замовнику, дозволяє отримати один з найбільш якісних, швидких і недорогих способів утеплення стін і стель в будинках.

Для якісного виробництва піноізолу виробник повинен мати всі технічні умови для виконання робіт, в яких вказана торгова марка карбамідного пінопласту та персональний сертифікат якості готового продукту, а не окремих його компонентів.

Сухий піноізол повинен виглядати як дрібнопористого матеріал, на якому не повинно бути повітряних раковин великого розміру. Матеріал повинен бути білого кольору, не розламуватися в руках. Міцність на злам повинна бути такою, щоб при невеликому зусиллі, по краях відбулося невелике осипання. При невеликому зусиллі на стиск піноізол повинен відновити свої початкові розміри і форму. Він не повинен бути схожий на потерть або пух. Матеріал не підтримує горіння, при згоранні – обвуглюється.

На спеціалізованому сайті NEOENERG.RU можна подивитися обладнання для виробництва піноізолу, як зробити його своїми руками відео курс ознайомить з його реалізацією на реальному прикладі утеплення будинку.

Джерело: сайт NeoEnerg.ru - Енергозберігаючі Технології.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle