Все записи категории «Разное»

Пятница, 22 августа 2014 г.

Побутовки будівельні і дачні

Бувають моменти в житті, коли необхідно тимчасове житло, наприклад, коли будується будинок, а ночувати по суті ніде. Або, наприклад, потрібно поселити бригаду будівельників, які будують будинок або працюють на вас. Для цього існують побутівки.

Побутівка – це тимчасовий притулок для робітників під час виконання будівельних робіт або тимчасове житло для садівників і дачників, в якому є всі необхідні зручності: умивальник, кухня, ліжко, телевізор. Варто відзначити, що це дуже зручне пристосування, де можна тимчасово оселитися. Деякі люди на своїх дачах спеціально встановлюють такі будиночки для того, щоб зберігати там необхідні інструменти та інші дачні пристосування.

У таких невеликих притулків є один великий плюс – вони коштують досить недорого. Саме із-за своєї ціни побутівки так популярні на будівельних майданчиках, так і взагалі на робочих місцях, де тимчасово проживають робітники.

Будівельні побутівки - саме цей вид встановлюють на місцях роботи людей. Дешевизна таких будиночків зазвичай полягає в тому, що їх роблять з не особливо дорогих матеріалів, так як це тільки тимчасове житло, дорогі матеріали там ні до чого. Ще один плюс побутівки полягає в тому, що її можна переміщувати з одного місця на інше без особливих проблем, будь то побутівка з металу або з дерева.

Побутовки дачні зазвичай використовуються на заміських ділянках, де будинок ще не добудований або просто не вистачає часу зайнятися його будівництвом, а город та інші справи садівника змушують велику кількість часу проводити на ділянці. Побутівка на дачі – це досить зручний вид житла, який допоможе вам сховатися від негоди і навіть переночувати у себе на дачній ділянці. Також існують різні їх види, приміром, двоповерхові, але вони зустрічаються досить рідко.

Що стосується внутрішньої обстановки, то практично в кожній житловій побутівці є все, що необхідно для проживання. Там обов'язково має бути спальне місце та невелика кухня. У деяких битовка, в яких є піч або обігрівач, можна навіть жити взимку. На нафтових родовищах, де немає можливості побудувати гуртожиток або будинок, зазвичай використовують як раз такі вагончики, а так як робоча сила там потрібна круглий рік. Робочі проживають у таких будиночках і в зимовий і літній період.

Так що сучасна побутівка - це один з вигідних способів житла, з якої при бажанні можна спорудити цілий будинок. Якщо виникло питання про те, куди краще поселити тимчасових робочих або як прожити на дачі, поки немає вдома, то відповідь на нього очевидна - придбайте битовку.

Джерело: компанія "Юсан" (р. Санкт-Петербург), сайт usan.ru - виробництво і продаж побутівок будівельних і дачних.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle