Все записи категории «Разное»

Среда, 10 декабря 2014 г.

Повітряні конденсатори

Конденсатори в системах охолодження використовуються для того, щоб переносити теплову енергію від холодоагенту в навколишнє середовище. Найбільше поширення знайшли конденсатори з повітряним охолодженням. Як правило, конструкція повітряного конденсатора включає в себе вентилятор з електричним двигуном і теплообмінник. Холодоагент транспортується по трубках теплообмінника, вентилятор у свою чергу охолоджує трубки. Повітряні конденсатори знайшли широке застосування в побутових холодильних установках, кондиціонерах. Вони використовуються для комплектації компресійних, абсорбційних і резорбціонную холодильних установок.

Згідно з холодоагентом, конденсатор може бути пропановим, хладоновым, аміачним. В залежності від величини потоку тепла, яке виділяється під час конденсації, розрізняють дрібні, середні і великі конденсатори. Великі прилади від 3 і більше МВт можуть включати в себе дві секції для зняття перегріву і конденсаційної секції. Конструктивні характеристики ділять обладнання на два види: з вимушеною циркуляцією повітряного і природною циркуляцією повітря. Обладнання являє собою трубчастий з ребрами, гладкотрубние, листотрубный або панельний теплообмінник, найчастіше це оребрені мідні трубки.

Для з'єднання труб з ребрами використовуються два типи з'єднань: за допомогою отворів у ребрах, куди вставляються трубки теплообмінника. Спосіб відносно простий, але малоефективний, так як нещільність контакту зменшує передачу тепла. Другий спосіб передбачає використання буртиков в місцях приєднання трубок. Цей тип з'єднання складніше і дорожче, але при цьому він ефективніше завдяки збільшенню площі поверхні теплообміну.

Для забезпечення високої ефективності процесу теплообміну і продуктивності обладнання, компанія ТерраФриго, що займає виробництвом теплообмінного обладнання представленого на сайті terrafrigo.ru, використовує унікальну технологію м'якої фіксації трубної решітки. Завдяки такому варіанту виключається можливість перетирання місць з'єднання труб з ламель у разі виникнення вібраційних процесів.

Для підвищення тепловіддачі додатково використовується рифлення внутрішньої поверхні труб теплообмінника.

Джерело: завод TerraFrigo, сайт terrafrigo.ru.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle