Все записи категории «Разное»

Понедельник, 8 декабря 2014 г.

Проектування вентиляції

Системи вентиляції відіграють величезну роль у створенні максимально комфортної атмосфери в житлових, офісних, виробничих та інших приміщеннях. У більшості підприємств і організаціях проектування вентиляції є одним з обов'язкових умов для їх нормальної роботи. Незалежно від того, в якому з приміщень планується здійснити монтаж вентиляційної системи, він передує обов'язковою розробкою проекту. Виходить, що нормально функціонуюча і ефективна система вентиляції складається з проектування та монтажу.

Проектування вентиляційних систем здійснюються у відповідності з певними вимогами та правилами. В даний час цей процес регламентується СНиП 41-01-2003, інформацію про яку можна знайти на сайті docs.cntd.ru. Будівельні норми поширюються не тільки на вентиляційні системи, але і системи теплопостачання, опалення, кондиціонування будівель і споруд. Проектування вентиляції зобов'язане відповідати вимогам пожежної безпеки, санітарно-епідеміологічним нормам і правилам. Тільки в разі виконання проекту в суворій відповідності з діючими правилами і нормами, буде забезпечено їх правильне експлуатування і не будуть страшні перевірки органів нагляду.

Проектування вентиляції, виконане якісно і професійно, відрізняється тим, що система максимально чітко взаємодіють з іншими інженерними комунікаціями. Сьогодні багато будинків оснащені кондиціонерами, розташовуються без будь-якого проектування вентиляційних систем. А якщо проектування приділити належну увагу, то повітря в приміщенні буде поширюватися більш раціонально, в результаті чого можна досягти економії електричної енергії.

Такий процес, як проектування вентиляційної системи, повинен брати до уваги і те, що повітря, що потрапляє з вулиці, проходить через всі приміщення і виводиться системою, передбаченої проектом вентиляції. Крім цього необхідно враховувати і той фактор, що при проектуванні вентиляції для будівель, розташованих у регіонах з різким коливанням річної температури, потрібно встановлювати додаткові витяжні прилади.

У житлових будинках проект вентиляції повинен розроблятися таким чином, щоб знизити рівень шуму, який може з'являтися в процесі роботи кліматичного обладнання. В промислових будівлях проектування вентиляційної системи припускає наявність деякого рівня шуму, але в житлових будинках при правильному проектуванні цей момент повинен бути виключений.

При зведенні типових будівель житлових будинків проектування виконується з доданим планом. Пр розробки індивідуального проекту будівель та споруд, роботи з проектування вентиляції повинні вестися з урахуванням особливостей будинку, необхідно враховувати найдрібніші деталі.

Будинок, в якому проектуванні вентиляції виконано з урахуванням всіх вимог, згідно з нормами і правилами, буде комфортним для проживання, саме тому цього процесу приділяється серйозна увага.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle