Все записи категории «Разное»

Понедельник, 13 октября 2014 г.

Промисловий інтерфейс кабелі

Між пристроями, що входять до складу автоматизованих систем, відбувається постійний обмін інформацією. Обмін здійснюється за допомогою промислових мереж, які відрізняються від мереж офісних низкою характерних ознак.

Промислові мережі один від одного відрізняються спеціалізованим виконанням, їх конструкція забезпечує захист від негативних факторів, володіє можливістю функціонувати в широкому діапазоні температур, які коливається від мінус терміну до «плюс» сімдесяти градусів, має підвищену стійкість кабелю, кріпильних елементів і зовнішньої ізоляції. Промсети мають високу стійкість до електромагнітних перешкод, володіють високою надійністю передачі інформації, можливістю відновлюватися самостійно після виникнення збоїв, працювати в реальному часі.

З'єднання промислових мереж з пристроями і вузлами зв'язку виконується за допомогою інтерфейсу. Мережевий інтерфейс – це межа фізична або логічна між середовищем передачі даних і пристроєм. Як правило, цю межу являють собою електронні компоненти та програмне забезпечення, безпосередньо пов'язане з цими компонентами. При значних змінах внутрішньої структури чи програми, інтерфейс не змінюється. У цьому світлі можна говорити про те, що інтерфейс виділяється у складі обладнання.

Один з головних параметрів інтерфейсу - це пропускна здатність кабелю, підключеного до мережі. Як правило, промисловий інтерфейс покликаний забезпечити гальванічну розв'язку між такими пристроями. Найбільш широке поширення в області промислової автоматизованої мережі отримали послідовні інтерфейси, такі як RS-485, 232, 422 і ряд інших.

Кабель КИПЭВ призначається для системи розподіленого збору даних, яка використовує промисловий інтерфейс RS-485. Такі кабелі можуть застосовуватися в системах моніторингу інженерних споруд, вони повністю відповідають нормативам протипожежної безпеки і мають необхідні сертифікати, дозвільну документацію на використання в пожежонебезпечних і вибухонебезпечних зонах. Кабелі КИПЭВ дозволені до експлуатації усередині різних приміщень. Використання їх поза приміщеннями дозволяється лише при дотриманні ряду умов, у тому числі при забезпеченні захисту від УФ-променів, атмосферних опадів.

Головними параметрами промсетей є висока продуктивність та надійність, яка в свою чергу характеризується певним коефіцієнтом готовності, передбачуваністю часу доставки інформації, відмовостійкість, ймовірністю доставки даних, безпекою. Мережа має високу захист від несанкціонованого доступу до даних, має здатність працювати при відмові частини елементів, незважаючи на погіршення характеристик, система буде продовжувати функціонувати.

Джерело: Група компаній ТРИЗ (Санкт - Петербург), сайт trizspb.ru.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle