Все записи категории «Разное»

Среда, 10 сентября 2014 г.

Промисловий підлогу і його особливості

У будівельній індустрії нашої країни вже досить багато років з успіхом роблять промислові наливні полімерні підлоги. При виробництві таких підлог використовуються самі новітні і сучасні технології і складові матеріали

Як відомо, на сучасному виробництві досить великому навантаженню піддаються підлоги, оскільки за ним пересувається спеціальна техніка, часто з великими вантажами. Щоб зберегти поверхню підлоги в належному вигляді і продовжити її служби на максимальний час, необхідно використовувати надійні і міцні покриття.

У будівельній індустрії нашої країни вже досить багато років з успіхом роблять промислові наливні полімерні підлоги. При виробництві таких підлог використовуються самі новітні і сучасні технології і складові матеріали (метілметакрілових, епоксидні, поліуретанові основи). Для захисту вже готового промислового підлоги застосовуються найбільш сучасні та ефективні засоби, які в змозі продовжити його термін служби.

Для виробництва надійного і довговічного полімерного підлоги необхідно не тільки застосування якісних матеріалів і виконання всіх вимог замовника. Промисловий підлогу обов'язково піддається обробці різними сучасними захисними покриттями. Також важливим для його виробництва є якісний, професійний підхід при проектуванні і монтажі.

При виконанні промислового підлоги необхідно приймати рішення з безлічі складних питань. Підібрати відповідне за всіма критеріями антикорозійне покриття, максимально ефективну гідроізоляцію.

Промисловий підлогу експлуатується в різних умовах, тому потрібно враховувати всі можливі фактори, наприклад підвищену зношуваність і жорсткі умови роботи (у таких умовах краще всього використовувати акрил-цемент, поліуретан-цемент або поліметилметакрилат), застосування цих матеріалів допомагає витримати будь-які і навіть самі великі навантаження. Якщо навантаження на поверхню підлоги незначні, то застосовується виробництво епоксидного покриття. У епоксидного підлоги є ряд переваг: більш привабливий зовнішній вигляд, легкість в нанесенні і подальшому догляді за ним і, що для багатьох важливо, вартість цих підлог невисока.

В залежності від навантаження на поверхню підлоги фахівці підберуть підходяще полімерне покриття. Полімерні наливні підлоги зазвичай самовирівнюються. Це корисна властивість полімерного підлоги дає можливість проводити реконструкцію полового покриття в діючих цехах і інших приміщеннях, не зупиняючи їх роботу.

Зовсім не обов'язково, щоб промисловий підлогу в приміщенні був однотипним, можна надати поверхні оригінальний вигляд і зробити його декоративним. Наливні промислові підлоги можна виготовляти різних кольорів, наносити малюнок, написи і логотипи фірми, тим самим підтримати стиль організації і створити неповторний дизайн інтер'єру.

За матеріалами сайту copia.su компанія Copia LLC.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle