Все записи категории «Разное»

Понедельник, 3 ноября 2014 г.

Різновиди опалубки

В останні кілька років значно зросли обсяги монолітного будівництва. І в зв'язку з цим одним з найбільш необхідних допоміжних елементів стала опалубка. Монолітне будівництво стало популярним завдяки тому, що завдяки цій технології істотно збільшується швидкість будівництва будівель, які відрізняються високою міцністю, при цьому є можливість заощадити на матеріалах, але не на їх якості. Опалубка в чому визначає високу міцність і надійність будівлі, що будується.

Опалубка http://www.rinstroy.ru/catalog/36/ являє собою нескладну конструкцію, що складається з певної кількості блоків. Зазвичай конструкція включає в себе несучу раму, кріпильні елементи, опалубну панель.

Якщо розглядати опалубку з точки зору її функціонального використання, то її можна класифікувати за видами. Розрізняється опалубка для вертикальних конструкцій, опалубка для влаштування стін і перекриттів одночасно, щити для поверхонь і перекриттів, що знаходяться в будь-якому положенні, пневматична конструкція для створення вигнутих ліній.

Так, готова опалубка перекриттів знайшла найбільш широке застосування в тих випадках, коли передбачається висотне будівництво. Така конструкція складається з металевих стійок і блоків, що з'єднуються кріпленням. Завдяки опалубки перекриттів можна в значній мірі спростити процес зведення будівель, прискорити будівництво, забезпечити високу міцність і надійність.

Для зміцнення стін в монолітному будівництві використовується опалубка стінова, яка виготовляється за допомогою щитів і підтримуючих елементів. Стійки конструкції можуть бути телескопічними або об'ємними. Щити для поверхонь виготовляються з листової фанери високої якості. При необхідності спорудити конструкцію високої міцності, щити з'єднуються замками або влаштовується опалубка на основі сталевої рами підвищеної міцності.

Щити для виготовлення опалубки можуть бути різними, є дерев'яні, металеві, пластикові елементи. Кожен з різновидів опалубних щитів володіє своїми перевагами і недоліками.

Дерев'яні щити зазвичай використовуються в приватному будівництві і можуть виготовлятися своїми руками. Такі елементи легко обробляти, вони екологічні, мають невелику вагу, міцність. Але такі конструкції потребують захисту від вологи, також вони можуть деформуватися.

Металева опалубка створюється у відповідності з каркасно-щитової технології. Металеві щити (алюмінієві або сталеві) кріпляться до каркаса на необхідній висоті. Така опалубка відрізняється міцністю, відсутністю деформації. Її можна використовувати багаторазово, вона проста в ремонті і догляді.

Опалубка з пінополістиролу складається з двох листів пінопласту, які з'єднуються в одну конструкцію, всередині неї утворюється простір, куди заливається бетонна суміш. Після того, як суміш охолоне, виходить моноліт, оточений пінопластом. Такий варіант може бути незнімним, звідси і її назва - незнімна опалубка, яка є одночасно і утеплювачем, тобто теплоізоляцію стін. Цей варіант опалубки одноразовий, але при цьому найбільш ефективний.

Джерело: компанія "Ринстрой", сайт rinstroy.ru.

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle