Все записи категории «Разное»

Четверг, 11 сентября 2014 г.

Розкрій листів нержавіючої сталі

Розкрій нержавіючого металу є однією з важливих технологій, які використовуються в процесі обробки такого металу. Дана технологія вимагає професійного підходу і навичок.

Сьогодні використовуються різні методи різання нержавіючої сталі, правильний вибір яких надає можливість працювати з листовим матеріалом різної товщини, виконуючи розкрій за заданими розмірами і параметрами.

Найбільш широко використовуються такі методи різання листової сталі як: газо-дугова, плазмова, гідроабразивне і лазерне різання. Проте найбільш ефективною і передової є лазерна різка нержавіючої сталі, це спосіб обробки надав можливість виконувати розкрій якісно і швидко.

Процес лазерного різання є досить трудомістким і складним, це пов'язано з особливостями нержавійки, яка не досить добре піддається обробці механічним способом. Роботи такого характеру повинні виконуватись професійними фахівцями, які мають досвід роботи з нержавіючої сталлю, знають як створити з листів різні вироби будь-якої конфігурації, при економному витраті матеріалу.

Лазерне різання металів володіє цілим рядом переваг, зокрема, за допомогою цієї технології можливо створювати великі складні конструкції. При цьому способі обробки утворюється мінімум відходів, є можливість здійснювати роботи з використанням сплавів металів, можливість робити отвори і фігури на поверхні листа, вирівнювати листи та надавати їм необхідну форму. Також варто відзначити малу деформації заготовок, точність обробки, рівні зрізи кромок, швидкість процесу обробки.

Лазерне різання листів нержавіючої сталі, особливо якщо аркуші мають значну товщину, може виявитися складним процесом в результаті зашлаковування із-за присутності в сталі легуючих елементів, що надають певний вплив на температуру плавлення і оксидів металу. Наприклад, в процесі обробки можуть утворюватися тугоплавкі оксиди, які будуть перешкоджати підводу лазерного променя до матеріалу, який знаходиться в обробці. Також різка може ускладнюватися через невисоку плинності оксидів металу. Особливо це характерно для таких видів нержавіючої сталі як высокохромистая і хромонікелева.

Для високоякісної різання листів нержавіючої сталі зазвичай застосовується азот високого ступеня чистоти, який подається при високому тиску. У тому випадку, коли потрібні роботи по обробці металу великої товщини, тоді необхідно заглиблення променя в оброблюваний метал. Завдяки цьому збільшується діаметр вхідного отвору, внаслідок чого подача газу в зону розплавлення також збільшується.

Зрозуміло, різання листів нержавіючої сталі може обійтися без особливих складнощів і додаткових витрат часу і сил, якщо дотримуватися рекомендацій по вибору листів матеріалу. Для ефективної обробки варто віддавати перевагу листам нержавіючої сталі без видимих дефектів, потрібно щоб метал гарантовано був якісним.

http://www.vsestroimdom.com/

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle