Східний дизайн інтер'єру - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Понедельник, 10 ноября 2014 г.

Східний дизайн інтер'єру

Зараз спостерігається певний підйом інтересу до східних мотивів в дизайні інтер'єру. Це пов'язано з багатством форм такого напрямку в дизайні, його неповторний колорит.

Варіантів східного дизайну існує багато, оскільки практично кожна країна на Сході має свої особливості і тонкощі. Тут можна розглядати дизайн в китайській, індійській, японською, корейською, таїландському стилях. Однак, при всьому своєму різноманітті, східні стилі мають і деякі спільні риси. Колірна гамма в східному стилі носить яскравий, насичений характер, поширене використання всіляких вишуканих візерунків. Також дизайн квартир в стилі Сходу передбачає широке застосування різноманітних текстильних тканин (парча, шовк і так далі).

Для оформлення стін застосовуються шелкографические шпалери з східними мотивами. Найбільш часто в східному стилі оформляється спальня. Це пов'язано з тим, що приміщення, оформлене таким чином, набуває дух якоїсь загадковості, яка має до самоти і спокою.

Головне місце в спальні – це, природно, ліжко. І тут починається найцікавіше. Справа в тому, що в ряді східних країн ліжка як такої в інтер'єрі спальні немає. В Японії, наприклад, прийнято спати на циновках з матрацом з бавовни. І це далеко не одиничний випадок. Зате в Таїланді, навпаки, в інтер'єрах спалень присутні масивні ліжка, зроблені з тика і прикрашені багатим різьбленням.

Взагалі на Сході будь-який предмет домашнього інтер'єру часто розписується загадковими малюнками, обшивається різними матеріями. Приміщення з розставленими скриньками, диванами, кріслами, оформленими таким чином, набуває неповторний східний колорит. У Китаї широко поширене використання меблів, зробленої з берези або куди більш дорого червоного дерева. Сама меблі досить витончена і легка. А от в Індії, навпаки, меблі масивна, і важка, оскільки виготовляється з таких матеріалів як горіх, скло або метал.

Дуже важливою частиною східного дизайну є використання різних декоративних елементів – статуеток, посуду, розписаної східними візерунками, витончено розшитих подушок, карликових дерев і так далі.

Країни Сходу дуже сильно відрізняються один від одного, але для європейців вони завжди будуть екзотикою. Тому вельми оригінальними виглядають як інтер'єри в тайському стилі з їх пишною різьбою, наявністю дрібних деталей, так і приміщення, оформлені в стриманому японському стилі з його благородним мінімалізмом.

http://www.vsestroimdom.com

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle