Системи управління кліматом в квартирі - ВсеСтроимДом.ком

Все записи категории «Разное»

Пятница, 28 ноября 2014 г.

Системи управління кліматом в квартирі

Кожна сучасна людина знає, що для комфортного перебування у власному житлі і для гарного самопочуття необхідний здоровий і сприятливий мікроклімат. В даний час в квартирах є величезне різноманіття різної побутової техніки, приладів освітлення, опалення. Все це впливає на чистоту повітря у приміщеннях, на температуру в квартирі. Для того, щоб забезпечити оптимальний мікроклімат, сьогодні використовуються спеціальні кліматичні системи. Людині повинно бути комфортно відпочивати, проводити вільний час, а іноді і працювати у власному будинку, взимку повинно бути тепло, а влітку – прохолодно.

Раніше люди обігрівали житло своє багаттями, печами або камінами, потім на зміну їм прийшли радіатори, кондиціонери і електричні каміни. Щоб створювати в приміщеннях прохолоду, використовується кондиціонер або звичайне провітрювання. В даний час виробники пропонують людям автоматичні системи для контролю і підтримки певного клімату у квартирі. Щоб людина не обтяжував себе постійним контролем і регулюванням різних кліматичних систем, сьогодні існує така система управління кліматом Спб, завдяки якій можна створювати сприятливий мікроклімат у різних зонах дама або квартири.

Система управління кліматом в квартирі об'єднає роботу всіх кліматичних систем: це і кондиціонери, та іонізатори повітря, теплі підлоги, радіатори опалення, зволожувачі та осушувачі повітря. Завдяки такій системі клімат-контролю можна раціонально використовувати в квартирі або в будинку енергетичні ресурси. Мікроклімат в квартирі буде підтримуватися автоматично за програмою, що була задана. Тепер у всьому будинку можна керувати кліматичними системами, встановлювати оптимальну температуру на ніч або ранок. А в той момент, коли в квартирі нікого немає, можлива установка роботи системи в режим найсуворішої економії енергоресурсів. Сучасні системи клімат-контролю дозволяють підтримувати сприятливий мікроклімат в квартирі, створити індивідуальний мікроклімат в будь-якому з приміщень.

Система кліматичного контролю має різні режими роботи, завдяки яким можна почувати себе прекрасно в будь-який час і за будь-якої погоди за вікном. Наприклад, система може створювати сприятливу атмосферу для гарного відпочинку вночі, підвищить чи знизить температуру до моменту, коли члени сім'ї прокидаються. В інших режимах система також працює для того, щоб забезпечити максимально сприятливий клімат в квартирі.

Системи для управління кліматом можуть бути двох видів – механічні і електронні. Механічні системи передбачають використання термостатів і рекуператов. Електронні системи, крім термостатів, можуть оснащуватися великим числом датчиків. Це можуть бути датчики вологості, забрудненості повітря, тиску та інші.

Завдяки координованій роботі кліматичних систем можна створювати оптимальний мікроклімат в квартирі, сприятливий для проживання і роботи всіх членів сім'ї.

Джерело: Компанія "Розумна техніка" (р. Санкт-Петербург), сайт pro-smarthome.ru

Горячие предложение:

Социальные комментарии Cackle